Nóż składany ELITE FORCE 701

Nóż składany ELITE FORCE 701

89,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- producent: Elite Force
- materiał: stal 440
- materiał rękojeści: linka nylonowa typu paracord
- nóż typu fixed
- długość całkowita: 225 mm
- długość krawędzi tnącej: 85 mm
- masa: 124 g
- polimerowa pochewka z klipsem w zestawie

dodatkowe informacje

Nóż składany ELITE FORCE 701

Elite Force EF 701 to średniej wielkości nóż outdoorowy, o konstrukcji full tang, posiadający w zestawie polimerową pochewkę do wygodnego przenoszenia.

Elite Force 701 wykonano z jednego kawałka nierdzewnej stali, co stanowi najlepsze rozwiązanie dla noży typu fixed. Głownia typu spear point o długości 85 mm, posiada doskonałe właściwości tnące. Budowa noża przywodzi na myśl sztylet, co podkreśla obosieczna klinga oraz wąski, niezwykle ostry czubek.
Cała powierzchnia noża została pokryta antyodblaskową warstwą o fakturze plastra miodu. Nóż nie posiada klasycznych okładzin, rolę tą spełnia oplot z linki paracord, która w razie potrzeby można wykorzystać do innych celów. Otwory znajdujące się w chwycie umożliwiają mocowanie noża i wykorzystanie go jako improwizowanej włóczni. Do bezpiecznego i zarazem wygodnego przenoszenia noża otrzymujemy polimerową pochewkę, pozwalającą mocować nóż na pasie ( za pomocą klipsa ) lub zawiesić nóż na szyi, jak nóż typu neck.

EF 701 to nóż, który oprócz wysokiej jakości wykonania i użytkowości cieszy również swym wzornictwem i oryginalnością.

Elite Force
Marka specjalizująca się w produkcji replik i sprzętu do AIPSC. Produkuje najwyższej jakości repliki które rygorystycznie sprawdzane są pod względem celności, mocy, oraz reakcji na spust. Sprzęt tej marki zaspokoi potrzeby airsoftowca jak i zawodnika AIPSC.

podobne produkty