Nóż składany ELITE FORCE 103

Nóż składany ELITE FORCE 103

39,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- producent: Elite Force
- typu noża: folder
- typ głowni: drop point
- materiał głowni: stal 420
- materiał rękojeści: aluminium
- typ blokady: liner lock
- długość głowni: 70 mm
- długość całkowita: 165 mm
- masa: 73 g

dodatkowe informacje

Nóż składany ELITE FORCE 103

Elite Force EF 103 to kompaktowy nóż składany, wyposażony w sprawdzoną blokadę typu liner lock oraz stalowy klips do wygodnego przenoszenia na pasku lub w kieszeni spodni.

Elite Force EF 103 to kompaktowy folder, który dzięki swym rozmiarom i niewielkiej masie doskonale sprawdzi się jako tzw. nóż miejski.
W aglomeracji miejskiej narzędzie jakim jest nóż bywa równie przydatne co w terenie, jednak z racji specyfilki naszych potrzeb rozmiar i waga noża może być z powodzeniem zmniejszona. Dlatego Elite Force 103 posiada głownię o długości 70 mm, która z powodzeniem wystarczy do prostych, codziennych prac i sytuacji, które mogą nam się przydarzyć. Głownię typu drop point wykonano z nierdzewnej stali 420, łatwej do naostrzenia i stosunkowo długo utrzymującej ostrość roboczą. Do rozkładania ostrza, służy dwustronny kołek, dzięki któremu czynność tą można wykonać przy użyciu jednej ręki. Głownię noża pokryto warstwą antyodblaskową, co w połączeniu z czarnymi okładzinami nadaje taktycznego klimatu. Pomimo kompaktowej wielkości, w nożu zastosowano stalowe linersy, do których przykręcono okładziny wykonane z aluminium i tworzywa G10. Za bezpieczne użytkowanie noża odpowiada sprawdzona blokada typu liner lock. Jak przystało na rasowy folder Elite Force 103 posiada metalowy klips do przenoszenia noża w kieszeni lub na pasie.

Elite Force 103 to kompaktowy folder o militarnej stylistyce, którym bez trudu wykonamy większość prac jak mogą zdarzyć się nam na co dzień.

ELITE FORCE
Marka specjalizująca się w produkcji replik i sprzętu do AIPSC. Produkuje najwyższej jakości repliki które rygorystycznie sprawdzane są pod względem celności, mocy, oraz reakcji na spust. Sprzęt tej marki zaspokoi potrzeby airsoftowca jak i zawodnika AIPSC.

podobne produkty