Wiatrówka pistolet Beretta 92 FS Sniper Grey kal. 4,5 mm

Wiatrówka pistolet Beretta 92 FS Sniper Grey kal. 4,5 mm

999,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

lufa gwintowana
prędkość początkowa: ok. 120 m/s w zależności od zastosowanego śrutu
wymiary: 210×140 mm
waga: 1260 g
8 strzałowy
kaliber: 4.5 mm
całkowicie metalowa konstrukcja
kapsuła CO2 w rękojeści

W zestawie znajduje się:


wiatrówkę pistolet Beretta 92 FS
walizkę
2 magazynki

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet Beretta 92 FS Sniper Grey kal. 4,5 mm

Pneumatyczna Beretta 92 FS na CO2 jest bardzo wierną kopią oryginału, z bardzo eleganckim wykończeniem i dużą precyzją wykonana szkieletu, jak i podzespołów. Jest wykonana całkowicie z metalu. Przeznaczona do rekreacyjnego strzelania na wolnym powietrzu lub w pomieszczeniach oraz strzelań treningowych. Pistolet ten działa w systemie SA/DA tzn. kurek zbijający iglicę zaworu jest napinany przez naciśnięcie języka spustowego palcem wskazującym lub poprzez odciągnięcie kciukiem kurka do tyłu. System ten został zapożyczony z rewolwerów działających w systemie DA.

Pistolet ten strzela pociskami śrutowymi o kalibrze 4.5 mm typu diabolo lub śrutem kulistym. Pneumatyczna Beretta 92 FS zasilana jest z płaskiego bębenka wianuszka 8-mio strzałowego, który wkłada się do komory magazynowej tuż przed wlotem lufy.

Beretta 92 FS jest doskonałą propozycją dla każdego, komu zależy na rozwijaniu swych umiejętności strzeleckich do celów sylwetkowych lub celów aktywnych przewracających się po trafieniu np. puszki po napojach.

Przy zachowaniu wymiarów i wagi zbliżonych do oryginalnej Beretty 92 FS znakomicie nadaje się do nauki prawidłowego noszenia pistoletu jego dobywania, przyjmowania pozycji strzeleckiej. Prawidłowego celowania i ściągania spustu, czyli wszystkich tych umiejętności i zachowań, które są niezbędne do bezpiecznego obchodzenia się i użytkowania każdej krótkiej broni palnej. Zwłaszcza ze względów bezpieczeństwa każdy kto nie ma dotychczasowego obycia strzeleckiego z broni krótkiej, a myśli o jej zakupie powinien najpierw potrenować na pistolecie pneumatycznym.


Wersja Sniper Grey odznacza się szarym wykończeniem  powłoki zewnętrznej.

podobne produkty