Kabura polimerowa Cytac do pistoletów Glock 17, 22, 31 CY-GAG

CYTAC

Kabura polimerowa Cytac do pistoletów Glock 17, 22, 31 CY-GAG

102,00 zł

Dane techniczne:

Maksymalna szerokość pasa: 42 mm
Wersja dla osób praworęcznych
Producent: Cytac, PRC

dodatkowe informacje

Kabura Cytac do pistoletów Glock 17, 22, 31 CY-GAG

Lekka, dedykowana kabura półotwarta z płetwą do szybkiego mocowania na pasie. Wykonana z wysokiej jakości polimeru, dzięki czemu jest wytrzymała i poddaje się ugięciom, co oznacza, że zdecydowanym ruchem można z niej wyciągnąć i włożyć pistolet. Pistolet nie wypadnie z kabury nawet podczas bardzo gwałtownych ruchów.

Zatrzaskiem pod kciuk ręki strzelającej zabezpiecza przed wypadnięciem, nawet gdyby o pistolet zahaczyć rękawem lub pasem bezpieczeństwa. Kabura całkowicie zakrywa spust w sposób, który uniemożliwia jego przypadkowe ściągnięcie.

Płetwa posiada otwór służący do indywidualnego pochylenia kabury względem pasa, na którym jest noszona. Ponadto płetwa od strony wewnętrznej pokryta jest sylikonem, który zapobiega przesuwaniu się kabury na pasku. Kabura dedykowana jest do modeli pistoletów Glock 17/19/22/23/31/32/34/35.

W zestawie klucz imbusowy do regulacji ustawienia kabury.

Uwaga! Kabury polimerowe z racji sztywnej konstrukcji wymagają ścisłego dopasowania do jednostki. Może się zdarzyć, że niektóre wersje tego samego modelu mogą nieznacznie różnić się szerokością i wysokością. Sugerujemy przed zakupem wskazanie do jakiego typu pistoletu ma być przeznaczona i w miarę możliwości sprawdzimy dopasowanie.

podobne produkty