Wiatrówka karabinek AirMaster Puncher wood PCP 5,5 mm

Wiatrówka karabinek AirMaster Puncher wood PCP 5,5 mm

1 599,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- producent: AirMaster
- napęd: PCP (sprężone powietrze)
- kaliber: 5,5 mm
- ciśnienie robocze kartusza: 200 BAR
- pojemność magazynka: 12 sztuk śrutu 5,5 mm
- prędkość początkowa: 230 m/s (w zależności o zastosowanego śrutu)
- długość całkowita: 1000 mm
- długość lufy: 470 mm
- masa: 3250 g

W zestawie znajduje się:

- wiatrówka gwintowana PCP AirMaster Puncher 5,5 mm
- 2 magazynki 12 strzałowe
- końcówka do ładowania z butli lub pompki
- opakowanie śrutu Diabolo
- zestaw 20 tarcz tekturowych

dodatkowe informacje

Wiatrówka karabinek AirMaster Puncher PCP 5,5 mm

AirMaster Puncher to bezkonkurencyjny w swojej klasie cenowej, 12 strzałowy karabinek PCP, wyposażony w manometr, regulację prędkości początkowej oraz estetyczne orzechowe łoże, we włoskim stylu. Nowość 2015!


Niemal każdy strzelec wiatrówkowy marzy o perfekcyjnej celności i doskonałych wynikach strzeleckich, które oprócz umiejętności i doświadczenia samego strzelca, w bardzo dużym stopniu zależą od jakości sprzętu strzeleckiego.


Niewątpliwie z najlepszych osiągów słyną karabinki PCP (Pre Charged Pneumatic), zapewniające bardzo dobrą powtarzalność strzałów, całkowity brak odrzutu oraz wysoką kulturę pracy. Rynkowa nowość - karabinek AirMaster Puncher, łączy te wszystkie cechy i dzięki swej bezkonkurencyjnej cenie pozwala zbliżyć się do mistrzowskich wyników każdemu z nas.


AirMaster Puncher posiada zwartą, doskonale wyważoną konstrukcję, umożliwiającą wygodne strzelanie każdemu bez względu na wiek i płeć. Matowe, orzechowe łoże posiada bryłę i stylistykę nawiązującą do współczesnych sztucerów myśliwskich. Osada mocowana jest do aluminiowego korpusu za pomocą jednej śruby, dzięki czemu rozkładanie jest bardzo wygodne i zajmuje dosłownie kilkanaście sekund.


Kolba z wyrazistą baką policzkową typu ambi (dla prawo- i leworęcznych) pozwala na stosowanie wybranej optyki oraz znajdujących się w zestawie światłowodowych przyrządów celowniczych typu TRU GLO (z regulacją). Proste pozycjonowanie muszki i szczerbinki ułatwia szybki montaż i demontaż. Na chwycie pistoletowym oraz osadzie wykonano estetyczne ryflowanie (drobna kratka), co wpływa na pewniejszy chwyt podczas strzału oraz podkreśla myśliwską, cieszącą oko stylistykę.
Komfort i wygodniejsze złożenie do strzału zwiększa gumowana, wentylowana stopka kolby.


Stalowy, wymienny kartusz o pojemności 230 cc, posiada zintegrowany manometr, umożliwiający kontrolę ciśnienia powietrza w zbiorniku i tym samym poziom jego naładowania. Pierścień obrotowy chroni port ładowania przed zabrudzeniem i uszkodzeniem mechanicznym. Napełnienie kartusza sprężonym powietrzem do ciśnienia 200 BAR, zapewnia nam do 160 równych strzałów o zbliżonej prędkości początkowej. Kartusz może być oczywiście ładowany za pomocą ręcznej (dedykowanej)pompki lub z butli na powietrze (zestaw dedykowany).
AirMaster Puncher ma system regulacji prędkości początkowej. Za pomocą pokrętła z mini skalą (przed portem magazynka), możemy w prosty sposób ustawić prędkość śrutu, w zależności od dystansu na którym strzelamy, co pozwala efektywniezarządzać zapasem powietrza.


Niewątpliwą zaletą karabinka AirMaster Puncher jest zastosowanie pojemnego 12 śrutowego magazynka z automatyczną indeksacją. Szybkie przeładowanie odbywa się za pomocą dwutaktowej dźwigni typu biathlon umieszczonej po prawej stronie.
Magazynek został wykonany z lekkich, trwałych stopów aluminium. Przezroczyste okienko z plexi w znaczącym stopniu ułatwia szybką ocenę ilości załadowanych śrucin. Magazynek może być wysuwany na dwie strony, co gwarantuje wygodną obsługę strzelcom prawo- i leworęcznym.


Jednym z najważniejszych czynników wpływających na proces strzału, jest praca na języku spustowym. Dla poprawy kultury i osiągów strzeleckich, spust karabinka AirMaster Puncher posiada dwustopniową regulację, co umożliwi dostosowanie parametrów działania do indywidualnych predyspozycji strzelca. Zastosowany bezpiecznik manualny jest bardzo wygodny i łatwy w użytkowaniu, odblokowanie odbywa się za pomocą palca wskazującego.


Odkręcana osłona wylotu lufy jest stylizowana na tłumik płomienia broni palnej. Aluminiowa obejma lufy (tzw. ósemka) zapobiega zmianie osiowości lufy przy przypadkowym uderzeniu.


AirMaster Puncher - karabinek PCP dla każdego, kto chce poczuć smak bycia mistrzem, w bezkonkurencyjnej cenie.
podobne produkty