Pistolet gazowy RMG Arm Gas 22 Lexon

ROSOMAK

Pistolet gazowy RMG Arm Gas 22 Lexon

269,00 zł

Produkt 18+ Przy zakupie niezbędne będzie potwierdzenie pełnoletności.

Dane techniczne:

- pistolet na gaz obezwładniający ARM GAS
- zasięg: 4 metry
- waga bez wkładu : 600 gram
- wymiary: 160 x 122 x 30 mm
- całkowicie metalowa konstrukcja
- magazynek znajdujący się w rękojeści
- jeden wkład to ok. 10 mocnych wystrzałów gazu w formie chmury gazowej
- w komplecie nie ma wkładu gazowego RMG - dostępny w ofercie sklepu TUTAJ

dodatkowe informacje

Pistolet gazowy RMG Arm GasS 22 Lexon

ARM GAS kopia pistoletu hukowego Lexon 11 - pistolet na wkład z gazem obezwładniającym.  

Jaka jest najskuteczniejsza forma obrony?

Najlepszą i najskuteczniejszą formą obrony jest oczywiście pewny i szybki atak. Dodatkowym elementem zwiększającym szansę powodzenia jest bez wątpienia zaskoczenie. Skuteczną i pewną obronę może nam zapewnić właśnie pistolet gazowy.

Czym i jak można się skutecznie bronić?

Najczęściej stosowanymi na świecie środkami obrony są różnego rodzaju gazy paraliżujące. Najlepsze z nich zawierają środek o nazwie ALKALOID. Składnik ten, zastosowany w pistolecie gazowym ARM GAS powoduje silne duszności, pieczenie i brak możliwości swobodnego oddychania. Napastnik zostaje skutecznie obezwładniony na okres około 20 minut. ARM GAS jest dostępny bez zezwolenia policji, tylko dla osób pełnoletnich .

Jaka jest różnica między pistoletem gazowym RMG, a zwykłym pojemnikiem z gazem?

W odróżnieniu od zwykłego pojemnika z gazem, ARM GAS już przy dobyciu z kabury działa odstraszająco na napastnika, więc samo użycie pistoletu jest w wielu przypadkach zbyteczne. ARM GAS zapewnia dobry zasięg,wystrzeliwanego gazu. Natomiast w sytuacji stresowej pistolet umożliwia precyzyjne skierowanie chmury gazowej wychodzącej z lufy w stronę napastnika. Jeden zasobnik wystarcza aż na 10 wystrzałów gazu.

Czy ARM GAS to dobry i sprawdzony pistolet?

ARM GAS to replika jednego z popularnych pistoletów na świecie. Dzięki umieszczeniu magazynka z zasobnikiem w rękojeści, ARM GAS wyglądem i wagą wiernie przypomina oryginał.
Zasobnik z gazem dostępny jest po odkręceniu okładziny rękojeści, a zewnętrzny bezpiecznik wyraźnie i czytelnie wskazuje, czy pistolet jest odbezpieczony i gotowy do skutecznego użycia. Gaz ALKALOID działa także skutecznie na napastników będących pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających.

Jak nosić pistolet Arm Gas?

Do pistoletu gazowego Arm Gas można dokupić skórzane kabury operacyjne, które łatwo zamocować do pasa spodni. Jeżeli kupimy szelki, kaburę będziemy mogli zamocować pod pachą, co sprawi, że noszenie pistoletu Arm Gas nie będzie stanowiło dla nas najmniejszego problemu.

podobne produkty