Multitool Leatherman Juice SX czarny

Multitool Leatherman Juice SX czarny

239,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

W zestawie znajduje się:


Materiały: stal nierdzewna, aluminium
Wymiary: 8,25 cm (złożony)
Waga: 125 g
Producent: Leatherman, USA

dodatkowe informacje

Multitool Leatherman Juice SX czarny


Kompaktowy multitool renomowanej firmy Leatherman charakteryzujący się lekką, zwartą konstrukcją oraz bardzo pewnym blokowaniem narzędzi w pozycji złożonej, dzięki czemu można go wygodnie i bezpiecznie nosić luzem w kieszeni.

Szkielet i wszystkie narzędzia wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, którą poddano profesjonalnej obróbce termicznej, dzięki czemu każdy element posiada optymalną do pełnionej funkcji twardość.

Okładziny rękojeści to aluminium lotnicze pokryte twardą anodyzacją o wysokiej odporności na zarysowania. Brak ostrych krawędzi i matowa faktura anodyzowanego na czarno aluminium zapewniają wygodę i pewność operowania kombinerkami. Ponadto aluminium  jest „cieplejsze” od stali, dzięki czemu praca w niskich temperaturach nie powoduje znacznego dyskomfortu.

Wersja wyposażona w dodatkowe narzędzie- klucz przeznaczony do dokręcania lub odkręcania śrub stosowanych w statecznikach deski surfingowej, przydatny gadżet dla wszystkich spędzających aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Funkcje:

1. Kombinerki wielofunkcyjne
2. Przecinak do drutu
3. Przecinak do drutu twardego
4. Ostrze nożowe
5. Śrubokręt płaski średni
6. Otwieracz do puszek
7. Otwieracz do butelek
8. Korkociąg
9. Śrubokręt krzyżak (Philips)

Gwarancja 25 lat

podobne produkty