Saperka składana Herbertz Survival Folding Shovel Black

Saperka składana Herbertz Survival Folding Shovel Black

85,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- producent: Herbertz
- symbol: 615200
- stal hartowana
- nylonowy chwyt
- długość całkowita: 600 mm
- długość po złożeniu: 240 mm
- waga: 910 gram
- w komplecie pokrowiec z nylonu

dodatkowe informacje

Saperka składana Herbertz Survival Folding Shovel Black

Folding Shovel Tri-Fold, składana 3-częściowa saperka z uchwytem poziomym niemieckiej firmy Herbertz, to solidne, poręczne i wytrzymałe narzędzie o kompaktowych rozmiarach (po złożeniu tylko 24 cm). Składana saperka to nieodzowny element wyposażenia każdego turysty, skauta, miłośnika survivalu czy kierowcy. Odpowiednia na campingu, biwaku, podczas jazdy samochodem w okresie zimowym lub w terenie.

Łyżka łopatki wykonana z hartowanej stali oksydowanej na czarno. Lekkie i wytrzymałe stylisko o antypoślizgowej strukturze z utwardzanego polimeru w kolorze czarnym. Konstrukcja saperki umożliwia użycie narzędzia jako łopaty lub motyki (możliwość pracy pod dwoma różnymi kątami). W tym celu należy zablokować łyżkę saperki w jednej z dwóch pozycji za pomocą pierścienia. Dodatkowo jedną ze stron łyżki wyposażono w piłę. Saperkę wyróżnia pewny i wygodny chwyt styliska.

W zestawie etui z nylonu balistycznego w kolorze czarnym. Pokrowiec posiada mocowanie do pasa lub oporządzenia umożliwiające noszenie saperki w pozycji pionowej lub poziomej.

podobne produkty