Wiatrówka karabinek AirMaster Puncher Maxi Wood PCP 4,5 mm

Wiatrówka karabinek AirMaster Puncher Maxi Wood PCP 4,5 mm

1 299,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

producent: AirMaster
napęd: PCP (sprężone powietrze)
kaliber: 4,5 mm
ciśnienie robocze kartusza: 200 BAR
pojemność magazynka: 14 sztuk śrutu 4,5 mm
prędkość początkowa: 260 m/s (w zależności od rodzaju śrutu)
typ śrutu: diabolo płaski/ półokrągły
długość całkowita: 1065 mm
długość lufy: 535 mm
masa: 3250 gram

W zestawie znajduje się:

- regulowane przyrządy TRU GLO,
- magazynek nowego typu z licznikiem,
- klucz do regulacji spustu i montażu muszki,
- zapasowe uszczelki,
- mosiężny wtyk nowego typu do ładowania kartusza.
- opakowanie śrutu Diabolo
- zestaw 20 tarcz tekturowych

dodatkowe informacje

Wiatrówka karabinek AirMaster Puncher Maxi Wood PCP 4,5 mm

Wiatrówka karabinek AirMaster Puncher PCP Maxi Long to wysokiej klasy karabinek rekreacyjny, z drewnianym łożem oraz systemem regulacji prędkości początkowej. Wersja z powiększonym kartuszem, o pojemności 330 cc pozwalającym oddać nawet do 230 strzałów.


AirMaster Puncher PCP MAXI Long to zmodernizowana wersja modelu AirMaster Puncher, który odniósł na rynku ogromny sukces, za sprawą bezkonkurencyjnego stosunku jakości wykonania do ceny oraz doskonałych parametrów strzeleckich.


AirMaster Puncher Maxi Long to karabinek PCP o zwartej, świetnie wyważonej konstrukcji, pozwalającej strzelać z karabinka każdemu, bez względu na wiek i płeć. Matowe, orzechowe łoże posiada bryłę i stylistykę nawiązującą do współczesnych sztucerów myśliwskich.

Chwyt pistoletowy oraz dolna część łoża została pokryta drobnym teksturowaniem o antypoślizgowej fakturze, co dodatkowo podkreśla nowoczesną linię karabinka.


Kolba posiada symetryczną bakę policzkową oraz miękką, gumową stopkę kolby ułatwiającą stabilne oparcie karabinka o ramię. Na grzbiecie karabinka znajduje się zintegrowana szyna 11/22 mm dedykowana do montażu mechanicznych przyrządów celowniczych i optyki.


Drewniana osada łączona jest z aluminiowym korpusem jedną, solidną śrubą, dzięki czemu rozłożenie wiatrówki PCP jest bardzo wygodne i zajmuje niewiele czasu.


AirMaster Puncher PCP MAXI Long zasilany jest ze stalowego kartusza na sprężone powietrze, o dużej pojemności aż 330 cc. Zintegrowany manometr pozwala kontrolować ciśnienie powietrza w zbiorniku oraz określa poziom jego naładowania. Port ładowania został zabezpieczony obrotowym pierścieniem, zapobiegając uszkodzeniom mechanicznym i jego zanieczyszczeniu. Przed przemieszczeniem i zmianą osiowości lufy chroni aluminiowa obejma, tzw. ósemka, która sztywno łączy lufę z kartuszem.

Pełne naładowanie kartusza sprężonym powietrzem o ciśnieniu 200 BAR, pozwala nam oddać do 230 strzałów. Ładowanie kartusza może odbywać się standardowo z butli HP (z użyciem odpowiedniej przejściówki) lub za pomocą ręcznej pompki do karabinków PCP (butla i pompka są dostępne w naszej ofercie).


Niezwykle pragmatyczną funkcją jest możliwość regulacji prędkości początkowej (za pomocą bocznego pokrętła). Dostosowując prędkość zależnie od dystansu, na którym strzelamy, możemy osiągać lepsze wyniki strzeleckie i efektywnie wykorzystywać zapas sprężonego powietrza w kartuszu.

Wiatrówka cechuje się wysoką szybkostrzelnością dzięki zastosowaniu pojemnych 14 śrutowych magazynków (1 w komplecie) z automatyczną indeksacją oraz wygodnej w obsłudze dźwigni przeładowania typu biathlon (prawostronna).

Magazynek nowego typu z licznikiem.

Z uwagi na konstrukcję magazynka zaleca się używanie wyłącznie śrutu półokrągłego lub płaskiego, np. Umarex 4,5 mm Match.


Producent dołożył starań, by proces oddania strzału przebiegał w sposób kontrolowany i przewidywalny. Zastosowanie systemu spustowego z dwustopniową regulacją, pozwala precyzyjnie dobrać parametry pracy spustu do indywidualnych potrzeb strzelca.

Pod odkręcaną imitacją tłumika płomienia znajduje się standardowy gwint montażowy tłumika dźwięku, którego zastosowanie znacząco obniża hałas wystrzału.


AirMaster Puncher PCP MAXI Long to karabinek pneumatyczny, który oprócz doskonałych parametrów strzeleckich pozwala również dłużej cieszyć się przyjemnością płynącą ze strzelania.


podobne produkty