Latarka czołowa Silva Tipi Orange

Latarka czołowa Silva Tipi Orange

85,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- wszechstronna latarka czołowa z odczepianym modułem
- 2 tryby światła; Maksymalny, oszczędny, migający
- zasilanie 3x AAA
- klasa wodoodporności: IPX4
- do 40 godzin ciągłego świecenia w trybie maksymalnym,
- do 80 w trybie oszczędnym
- do 120 w trybie migania
- moc maksymalna 20 lumenów
- waga 82g (łącznie z bateriami)

dodatkowe informacje

Latarka czołowa Silva Tipi Orange

Latarka czołowa SILVA TIPI Orange to doskonały produkt dla sourvivalowców, żołnierzy i osób pasjonujących się militariami. Jej niewielki rozmiar oraz wszechstronność zastosowania (opcja czołowa lub ręczna) powodują, że przyda się zarówno podczas wielu wypraw w góry jak również przy pracach codziennych. Latarka posiada dobrze wyprofilowany i ergonomiczny kształt, dzięki czemu dobrze leży w dłoni, a założona na czole nie przesuwa się z niego.

Zalety latarki czołowej SILVA TIPI Orange:
• Została wyposażona w 3 diody, które dają doskonałe światło (20 lumenów).
•Wyróżnia się dobrą klasą wodoszczelności, dzięki której produkt można użytkować w trudych warunkach atmosferycznych i klimatycznych.
•Posiada 3 stopniowy tryb pracy z możliwością oszczędzania baterii, który umożliwia maksymalne wydłużenie czasu pracy nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów latarka będzie sprawować się niezawodnie przez wiele lat. Jest to idealny produkt nie tylko dla amatora, ale również dla osoby uprawiającej sporty ekstremalne.
Latarka czołowa o nowoczesnym wyglądzie i ciekawej kolorystyce jest doskonałym pomysłem na prezent dla każdego mężczyzny, który prowadzi aktywny tryb życia. Warto zaufać jej możliwościom i klasie wykonania.

podobne produkty