Karabinek Swiss Arms Mini Uzi Full Auto kal. 6 mm

Karabinek Swiss Arms Mini Uzi Full Auto kal. 6 mm

899,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Model: Mini UZI

Kaliber: 6 mm

Napęd: CO2 12 g

Prędkość początkowa kulki: 155 m/s (0,12G)

Długość: 355 mm (złożony)

Pojemność magazynka: 25

Materiał: metal + ABS

Waga: 2,2 kg

Producent: Swiss Arms

W zestawie znajduje się:

- opakowanie kulek ASG

- 2 naboje CO2

dodatkowe informacje

Karabinek Swiss Arms Mini Uzi Full Auto kal. 6 mm blow back

 

25-strzałowa replika nowego modelu pistoletu maszynowego Uzi oznaczonego jako Mini Uzi. Produkcję modelu bojowego rozpoczęto w październiku 1982 roku w firmie Israel Military Industiers (IMI). Jest to skrócona i lżejsza wersja pistoletu maszynowego Uzi.

Replika Mini Uzi CO2 została wykonana prawie w całości z metalu. Pistolet jest zasilany 12-gramowym nabojem CO2 umieszczanym w magazynku. Prędkość początkowa kulek ASG , którym wiatrówka strzela, wynosi 155 m/s dla masy 0,12 grama i 120 m/s dla masy 0,2 grama.

Mechanizm spustowy jest blokowany bezpiecznikiem chwytowym. Ściągnięcie spustu jest możliwe tylko w przypadku prawidłowego ułożenia pistoletu w dłoni.

Pistolet maszynowy UZI Mini działa w trybie full auto. System blow back powoduje odrzut zamka po każdym strzale. Pojemność magazynka wynosi 25 kulek.

 
Mini Uzi wyposażono w ruchomą szczerbinkę przeziernikową, którą można ustawić w jednej z dwóch pozycji oraz muszkę regulowaną kluczem (w zestawie).

Mimo gładkiej lufy celność repliki jest wysoka, dzięki obecności znanego z ASG systemu BAXS, który podkręca kulki w lufie. Śrut okrągły dzięki temu uzyskuje ruch obrotowy, co zwiększa zasięg płaskiego toru jego lotu.

podobne produkty