Środek na owady Mugga 75 ml spray 9,4 %

MUGGA

Środek na owady Mugga 75 ml spray 9,4 %

21,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Maksymalny czas działania: 8 godzin
Ochrona przed: owady latające,owady pełzające,meszki,kleszcze,komary
Pojemność: 75 ml
Producent: Jaico D.P.N.V., Belgia
Skład środka na owady:Diethyl Diethyl Toluamide (DEET 9,4%) Hydrolysed Jojoba Esters,Glycerin,Propylene Glycol,Hydroxypropylcellulose,Natural Plants Extracts,Aqua,Alcohol Denat
Sposób rozprowadzania: spray
Typ odstraszacza: w płynie

dodatkowe informacje

Środek na owady Mugga 75 ml spray 9,4 %

MUGGA w spayu dla osób dorosłych oraz dzieci od 3 roku życia, o silnym, odstraszającym działaniu przeciwko komarom (europejskim i tropikalnym), muchom, muchom krwiopijnym, meszkom, moskitom, gzom, bąkom, kleszczom i innym insektom. Zabezpiecza przed ukąszeniem przez 6-8 godzin od zastosowania. Ma przyjemny zapach, można je bezpiecznie stosować na preparaty do opalania i inne kosmetyki.

Skutecznośc preparatu została potwierdzona w laboratorium i w terenie oraz przetestowana na ok.2500 gatunkach komarów, a także na ok. 850 gatunkach kleszczy. 

Preparat zawiera DEET (N,N-dietylo-m-toluamid)
Skuteczny i sprawdzony naukowo odstraszający owady środek owadobójczy, opracowany przez Armię USA w 1946 roku i zarejestrowany do stosowania przez ogół społeczeństwa w 1957 roku.

Sposób użycia:
Spryskać niewielką ilością preparatu odsłoniętą powierzchnię ciała oraz odzież z odległości ok. 20 cm. Nie rozpylać preparatu bezpośrednio na twarz, najpierw rozpylić preparat na ręce, następnie ostrożnie rozetrzeć. Nie rozpylać w zamkniętych pomieszczeniach.

Środki Mugga są szczególnie polecane dla:

myśliwych,
wędkarzy,
podróżników,
pracowników leśnych,
ogrodników,
wojskowych,
i każdego miłośnika natury.

Środki ostrożności:
Przeczytać uważne informacje znajdujące się na etykiecie preparatu. Stosować wyłącznie do użytku zewnętrznego. Należy unikać kontaktu z oczami, ustami, błonami śluzowymi oraz nie stosować na rany otwarte czy podrażnioną skórę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. U małych dzieci, nie stosować na duże powierzchnie skóry. Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. Przy stosowaniu na dużych powierzchniach skóry, należy unikać nadmiernej ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

podobne produkty