Środek na owady Mugga 50 ml kulka 20,5 %

MUGGA

Środek na owady Mugga 50 ml kulka 20,5 %

21,00 zł

Dane techniczne:

Maksymalny czas działania: 8 godzin
Ochrona przed: owady latające,owady pełzające,meszki,kleszcze,komary
Pojemność: 50 ml
Producent: Jaico D.P.N.V., Belgia
Skład środka na owady:Diethyl Diethyl Toluamide (DEET 20,5%) Hydrolysed Jojoba Esters,Glycerin,Propylene Glycol,Hydroxypropylcellulose,Natural Plants Extracts,Aqua,Alcohol Denat
Sposób rozprowadzania: kulka
Typ odstraszacza: w płynie

dodatkowe informacje

Środek na owady Mugga 50 ml kulka 20,5 %

Mleczko MUGGA dla osób dorosłych oraz dzieci od 3 roku życia, o silnym, odstraszającym działaniu przeciwko komarom (europejskim i tropikalnym), muchom, muchom krwiopijnym, meszkom, moskitom, gzom, bąkom, kleszczom i innym insektom. Zabezpiecza przed ukąszeniem przez 6-8 godzin od zastosowania. Ma przyjemny zapach, można je bezpiecznie stosować na preparaty do opalania i inne kosmetyki

Skutecznośc preparatu została potwierdzona w laboratorium i w terenie oraz przetestowana na ok. 2500 gatunkach komarów, a także na ok. 850 gatunkach kleszczy. 

Preparat zawiera DEET (N,N-dietylo-m-toluamid) - skuteczny i sprawdzony naukowo odstraszający owady środek owadobójczy, opracowany przez Armię USA w 1946 roku i zarejestrowany do stosowania przez ogół społeczeństwa w 1957 roku.

Sposób użycia: Za pomocą kulki roll-on rozprowadzić niewielką ilość preparatu na odsłoniętą powierzchnię ciała.

MUGGA (znana również jako MYGGA) została wyprodukowana przez belgijską firmę JAICO D.P.N.V. we współpracy z Instytutem Medycyny Tropikalnej im. Księcia Leopolda w Antwerpii. Posiada wiele prestiżowych nagród międzynarodowych oraz specjalne wyróżnienie UNII EUROPEJSKIEJ za skuteczność działania.

Środki Mugga są szczególnie polecane dla:

myśliwych
wędkarzy
podróżników
pracowników leśnych
ogrodników
wojskowych
i każdego miłośnika natury
Środki ostrożności: Przeczytać uważne informacje znajdujące się na etykiecie preparatu. Stosować wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na otwarte rany, skaleczenia, podrażnioną skórę, w okolicach oczu, ust i błony śluzowej. Produkt łatwopalny, przechowywać w suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego, w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przemyć oczy dużą ilością wody. W przypadku kontaktu z podrażnioną skóra przemyć wodą z mydłem. W przypadku spożycia może wywołać wymioty. W razie potrzeby skonsultować się z lekarzem pokazując opakowanie. Nie należy zezwalać dzieciom na samodzielną aplikację preparatu. Unikać zbyt częstego stosowania preparatu.

podobne produkty