Ostrzałka do noży elektryczna Work Sharp WSKTS

WORK SHARP

Ostrzałka do noży elektryczna Work Sharp WSKTS

539,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Ostrzy: noże, nożyczki, dłuta, tasaki
Kąt pochylenia noża: 25 stopni
Materiał ścierny: ceramika (syntetyk) / alumina
Symbol producenta: WSCMB-I
Typ ostrzałki: elektryczna
Typ ostrzenia: profesjonalny system ostrzący

dodatkowe informacje

Ostrzałka do noży elektryczna Work Sharp WSKTS

Ostrzałka Elektryczna Work Sharp WSKTS to innowacyjne urządzenie, które jako pierwsze umożliwia ostrzenie każdego rodzaju noża.

Swoją ogromną funkcjonalność ostrzałka zawdzięcza zastosowaniu elastycznych taśm ściernych, pozwalających ostrzyć nie tylko noże z ostrzem prostym, ale również noże zakrzywione i ząbkowane, z głownią tanto, noże do filetowania, haki do skórowania oraz praktycznie każdy inny rodzaj noża. W ostrzałce zastosowano precyzyjne prowadnice, które gwarantują zachowanie prawidłowego kąta ostrzenia za każdym razem. W zestawie znajdują się dwie prowadnice: o kącie 50° do noży myśliwskich i survivalowych (25 ° na stronę) oraz 40 ° do noży kuchennych i o wąskiej klindze (20 ° na stronę). W zależności od stanu krawędzi tnącej, do ostrzenia możemy używać pasów ściernych o 3 różnych gradacjach: 80, 220 i 6000 (w komplecie).

Profesjonalni twórcy noży do idealnego ostrzenia swoich wyrobów używają szlifierek i elastycznych pasów ściernych. Dzięki ostrzałce elektrycznej Work Sharp WSKTS, możemy korzystać dokładnie z tej samej technologii w swoim domu i zadbać o to by nasze noże i narzędzia były idealnie ostre przez cały czas. Żadna inna metoda i technika, nie pozwala tak szybko i łatwo wyostrzyć noża do tak ekstremalnej ostrości. 
Ostrzałka Elektryczna Work Sharp WSKTS umożliwia również precyzyjnie ostrzyć narzędzia domowe i ogrodowe np: nożyczki*, siekiery, tasaki, ostrza kosiarek, sekatory, szpadle jak również szereg innych narzędzi wyposażonych w krawędź tnącą.

Ogromna uniwersalność i łatwość zastosowania ostrzałki  Work Sharp WSKTS sprawia, że jest ona nieocenionym urządzeniem w domu i warsztacie, pozwalającym zachować naszym nożom i narzędziom perfekcyjną ostrość przez cały czas.

* Do ostrzenia nożyczek wymagana jest zastosowanie dedykowanej prowadnicy. Ostrzenie z ręki nie zapewnia wyprowadzenia spójnej krawędzi tnącej. Prowadnica do nożyczek ma kąt 65 °, w oparciu o najbardziej typowe i najczęściej spotykane krawędzie tnące nożyc. 

W zestawie:

ostrzałka elektryczna Work Sharp WSKTS,
6 pasów ściernych (2 x o gradacji 80, 2 x 220, 2 x 6000),
nasadka do noży outdoorowych i edc,
nasadka do noży kuchennych,
instrukcja obsługi.

zobacz film o produkcie