
Kajdanki jednorazowe nylonowe HPE dwie pętle
dodatkowe informacje
Kajdanki jednorazowe nylonowe HPE dwie pętle
Jednorazowe kajdanki samozaciskowe (tzw. zipki) z niezależnymi zapięciami na każdą z krępowanych kończyn. Wykonane z czarnego nylonu - bardzo odpornego na rozerwanie i częściowo odpornego np. na przepalanie.
Paski umożliwiają zapięcie na kończynach, których obwód nie przekracza 285 mm.
Paski okalające na końcach posiadają kropkowaną powierzchnię antypoślizgową ułatwiającą szybkie zapięcie jedną ręką, także w grubej rękawicy. Na początkowym odcinku 35 mm ząbki zamykające są szczątkowe, dzięki czemu można je nosić w postaci wstępnie zapiętej i krępować obiekt szybko poprzez wsunięcie rąk. Całkowita długość kajdanek rozpiętych nie przekracza 71 cm.
Kajdanki są lekkie i niewielkie, dzięki czemu można zabrać ze sobą cały pęk, nie zwiększając zbytnio wagi przenoszonego sprzętu.
podobne produkty


Produkt niedostępny
Pałka szturmowa ESP 86 cm z rzemieniem

Produkt niedostępny
Pokrowiec samochodowy uniwersalny przedni camo

Produkt niedostępny
Proca Master Cutlery (3704-008)

Produkt niedostępny
Nóż Jack składany okładziny drewnopodobne

Produkt niedostępny
Pokrowiec na karabinek WT czarny

Produkt niedostępny
Petardy lontowe Thunder Crackling op. 20 sztuk
