Kajdanki jednorazowe nylonowe HPE dwie pętle
dodatkowe informacje
Kajdanki jednorazowe nylonowe HPE dwie pętle
Jednorazowe kajdanki samozaciskowe (tzw. zipki) z niezależnymi zapięciami na każdą z krępowanych kończyn. Wykonane z czarnego nylonu - bardzo odpornego na rozerwanie i częściowo odpornego np. na przepalanie.
Paski umożliwiają zapięcie na kończynach, których obwód nie przekracza 285 mm.
Paski okalające na końcach posiadają kropkowaną powierzchnię antypoślizgową ułatwiającą szybkie zapięcie jedną ręką, także w grubej rękawicy. Na początkowym odcinku 35 mm ząbki zamykające są szczątkowe, dzięki czemu można je nosić w postaci wstępnie zapiętej i krępować obiekt szybko poprzez wsunięcie rąk. Całkowita długość kajdanek rozpiętych nie przekracza 71 cm.
Kajdanki są lekkie i niewielkie, dzięki czemu można zabrać ze sobą cały pęk, nie zwiększając zbytnio wagi przenoszonego sprzętu.
podobne produkty
Produkt niedostępny
Wiatrówka pistolet Artemis PP700 PCP kal. 4,5 mm wersja Match
Produkt niedostępny
Torba MFH boczna typu nerka zielona
Produkt niedostępny
Nóż rzutka Walther Advanced Throwing Knife II
Produkt niedostępny
Szal ochronny MFH czarny
Produkt niedostępny
Nóż składany Ganzo G7331 czarny
Produkt niedostępny
Luneta Delta Optical Classic 3-12x50