Lornetka Bushnell 10-30X50

Lornetka Bushnell 10-30X50

279,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- powiększenie: 10-30x
- średnica obiektywu: 50 mm
- pole widzenia m/1000m: 10x – 50; 30x – 33
- źrenica wyjściowa (mm): od 5 do 1,5
- układ pryzmatów: porro
- szkła: powlekane wszystkie powierzchnie soczewek
- fokus centralny – zintegrowany regulator ostrości dla obu okularów
- waga: 680 gram
- producent: Bushnell, USA

dodatkowe informacje

Lornetka Bushnell 10-30X50

Duża lornetka oferująca zmienne powiększenie w zakresie od 10 do 30x. Model z podstawowej, ekonomicznej linii Falcon. Propozycja dla osób, którym zależy na wszechstronności. Dzięki zmiennemu powiększeniu możesz decydować, czy w danej chwili ważniejsze jest większe pole widzenia czy większa ilość szczegółów.

Dobry wybór, gdy szukamy lornetki, która w przystępnej cenie dostarczy nam wiele radości podczas urlopu lub na trybunach stadionu. Dzięki dużemu zakresowi powiększeń, przy odpowiedniej stabilizacji może też z powodzeniem służyć do obserwacji samolotów i nocnego nieba. Świetny prezent dla juniora! 

Dzięki pryzmatom w układzie porro lornetka zapewnia bardziej stereoskopowy, trójwymiarowy obraz niż bardziej kompaktowe modele dachowe. Zadowalającą jasność, nawet przy maksymalnym powiększeniu, zapewniają obiektywy o stosunkowo dużej średnicy 50 mm oraz powłoki antyrefleksyjne na wszystkich soczewkach (Fully Coated).

Zmiany powiększenia dokonujemy za pomocą wygodnej manetki na prawym okularze. Regulacja ostrości odbywa się za pomocą centralnego pokrętła na mostku między tubusami lornetki.

Układ optyczny lornetki chroni lekka, poręczna obudowa powlekana gumą, która amortyzuje przypadkowe uderzenia i upadki z niewielkich wysokości.

W komplecie etui oraz pasek do noszenia lornetki na szyi.

podobne produkty