Lornetka Delta Optical Entry 7x50

DELTA OPTICAL

Lornetka Delta Optical Entry 7x50

339,00 zł

Dane techniczne:

model: 7x50
powiększenie: 7x
średnica obiektywów: 50 mm
pryzmaty: BaK4
pole widzenia: 122 m / 1000 m
źrenica wyjściowa: 7,14 mm
max. odległość od oka: 18,5 mm
min. odległość ostrzenia: 8 m
waga: 840 g

W zestawie znajduje się:

zakrywki okularowe
zakrywki obiektywowe
pasek do lornetki
pokrowiec miękki
ściereczka do czyszczenia optyki

dodatkowe informacje

Lornetka Entry 7x50

Seria Delta Optical Entry to trwałe i solidne lornetki, które służą do różnorodnych zastosowań. Kontynuując linie modeli Delta Optical Taiga, zostały one udoskonalone poprzez wzmocnienie konstrukcji i ulepszenie optyki, aby nadal cieszyć się uznaniem użytkowników jako lornetki tanie i solidne.

Lornetka Entry 7x50 to klasyczna lornetka turystyczna o uniwersalnych parametrach. Model Entry 7x50 daje obrazy jaśniejsze i mniej powiększone, co jest idealne do obserwacji w warunkach zmierzchowych.

Lornetka serii Entry to solidna konstrukcja, która przewyższa pierwowzory i inne popularne lornetki w podobnej cenie. Korpus wykonany jest z trwałego aluminium, a dodatkowo został pokryty gumą dla lepszego komfortu użytkowania. Obiektywy to klasyczne achromaty o średnicy 50 mm, pokryte niebieskimi powłokami przeciwodbiciowymi. Co więcej, w lornetce zastosowano pryzmaty ze szkła BaK4, co pozwala uniknąć pociemnienia brzegowego, typowego dla pryzmatów wykonanych ze szkła BK7. Solidny mostek okularowy i gumowe muszle oczne to tylko niektóre z wyróżników tej lornetki.

W zestawie z lornetką znajduje się futerał, pasek i środek do czyszczenia optyki.

zobacz film o produkcie