Wiatrówka karabinek Crosman Blaze Nitro Piston 4,5 mm

Wiatrówka karabinek Crosman Blaze Nitro Piston 4,5 mm

499,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Kaliber: 4,5 mm (.177)
Typ śrutu: diabolo
Lufa gwintowana
Prędkość początkowa: 300 m/s
Długość całkowita: 1130 mm
Długość lufy: 470 mm
Waga bez lunety: 3,28 kg
Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17J
Producent: Crosman, USA
Gwarancja: 3 miesiące

W zestawie znajduje się:

- wiatrówka gwintowana Crosman Blaze Nitro Piston 4,5 mm
- luneta Center Point 4X32 (krzyż 30) z montażem
- opakowanie śrutu Diabolo
- zestaw 50 tarcz tekturowych

dodatkowe informacje

Wiatrówka karabinek Crosman Blaze Nitro Piston 4,5 mm


Lekka i bardzo składna wiatrówka łamana amerykańskiego lidera branży, firmy Crosman.

Największą zaletą wiatrówki jest opatentowany napęd tłoka gazowego - napędzany sprężonym azotem gwarantuje płynną pracę, tak podczas napinania, jak i strzału. Cykl strzału jest znacznie krótszy, ma do 80% procent mniej drgań, a prędkość początkowa śrutu pozostaje niezmienna przez ponad 25 000 strzałów. W odróżnieniu od sprężyn mechanicznych tłoki gazowe nie powodują takiego hałasu, zmniejszając jego poziom o 70%.
Odczuwalnym efektem powyższego jest przewidywalność odrzutu, jego mniejszy odczuwany przez strzelca wpływ na celowanie i utrzymywanie przyrządów celowniczych na celu. Komfort strzelania z wiatrówek ze sprężyną gazową jest nieporównywalny z żadną inną wiatrówką sprężynową.


Dzięki długiej, mierzącej 47 cm lufie karabin ten jest bardzo celny. Posiada ona 12-to bruzdowy gwint, który nadaje wystrzelonej śrucinie ruch wirowy - stabilizując pocisk w locie znacząco poprawiając celność i skupienie.


Karabinek przystosowany do strzelania z optyki. W zestawie znajduje się luneta Center Point 4x32 wraz z montażem. Karabinek posiada ona otwór pod kołek stopujący do montażu.

Osada wiatrówki wykonana została z polimery z tradycyjnym chwytem karabinkowym. Dodatkowo wyprofilowana ją tak aby mogli z niej korzystać strzelcy prawo oraz leworęczni.

Wiatrówka posiada manualny bezpiecznik, zapobiegający oddaniu niekontrolowanego strzału. Umieszczono go tuż przed regulowanym spustem.


Produkt sprzedawany jako remanufaktura.

Remanufaktura - produkty pochodzące ze zwrotów konsumenckich na amerykańskim rynku. Objęte gwarancją, sprawdzone technicznie i w pełni sprawne.
Nie noszą śladów użytkowania.

podobne produkty