Ostrzałka kieszonkowa Work Sharp WSGPS

WORK SHARP

Ostrzałka kieszonkowa Work Sharp WSGPS

79,00 zł

Dane techniczne:

Kąt pochylenia noża: 20 °
Rodzaje gradacji: coarse / 320, fine / 600
Typ ostrza: gładki
Typ ostrzałki: kieszonkowa
Typ ostrzenia: szybkie podostrzenie
Materiał ścierny: ceramika (syntetyk) / alumina,: diament
Długość całkowita: 152 mm
Długość pręta: 100 mm
Szerokość: 13 mm
Wysokość całkowita: 42 mm
Okres gwarancyjny: 12 miesięcy
Producent: Work Sharp, USA

dodatkowe informacje

Ostrzałka kieszonkowa Work Sharp WSGPS

Work Sharp WSGPS to wydajna ostrzałka kieszonkowa, wyposażona w prowadnice o kątach 20° i 25° oraz dwie powierzchnie ostrzące w postaci diamentowej płytki, oraz ceramicznego pręcika.

Jeśli szukasz niewielkiej i zaraz bardzo wydajnej ostrzałki umożliwiającej ostrzenie noży edc oraz survivalowych -trafiłeś na właściwą stronę.

Work Sharp WSGP to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zachować wysoką ostrość swoich noży również poza domem. Osełka ma polimerową konstrukcję, odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Niewielka bryła oraz minimalny ciężar powodują, że ostrzałka może nam towarzyszyć w każdej formie aktywności outdoorowej oraz przyjść z pomocą w dowolnym miejscu i czasie.

W odróżnieniu od podobnych ostrzałek kieszonkowych, osełka Work Sharp WSGPS ma prowadnice kątowe, dzięki którym łatwiej zachować właściwy kąt ostrzenia, co wpływa na efektywność oraz jakość krawędzi tnącej.

Prowadnice kątowe to także bardzo dobre wprowadzenie, dla wszystkich osób, które w przyszłości chcą nauczyć się „ostrzyć z ręki”. Producent zastosował dwa, najbardziej popularne kąty ostrzenia używane w nożach edc oraz outdoorowych tj. 20°, oraz 25°.

By ułatwić proces ostrzenia w warunkach terenowych, do ostrzenia właściwego zastosowano płytkę diamentową o zgrubnej gradacji 320 (prowadnice 20°), natomiast do polerowania i nadawania ostatecznej ostrości krawędzi tnącej-drobnoziarnisty pręt ceramiczny (prowadnice 25°).

Bez względu na to, czy potrzebujesz podostrzyć scyzoryk, folder edc czy nóż survivalowy, za pomocą jednej ostrzałki Work Sharp WSGPS zrobisz to szybko i prawidłowo.

podobne produkty