Wiatrówka pistolet Umarex Glock 17 Gen.4 kal. 4,46 mm BB blow back

Wiatrówka pistolet Umarex Glock 17 Gen.4 kal. 4,46 mm BB blow back

699,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Typ śrutu: 4,46 mm (BB)
Prędkość początkowa: 130 m/s
Pojemność magazynka: 18 szt
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Waga: 767 g
Długość całkowita: 200 mm
Długość lufy: 92 mm
Kolor: czarny
Producent: Glock, Austria/Umarex, Niemcy

W zestawie znajduje się:

- wymienne nakładki,
- klucz imbusowy
- zestaw 20 tarcz tekturowych
- 1 nabój CO2
- opakowanie stalowych kulek BB

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet Umarex Glock 17 Gen.4 kal. 4,46 mm BB blow back

Replika wykonana jest na wzór 4 generacji pistoletu Glock. Zmiany w replice, stosunku do poprzedniego modelu, polegają na poprawie ergonomii (powiększony zwalniacz magazynka i zamka) oraz zastosowaniu podwójnej sprężyny powrotnej.

Wiatrówka strzela śrutem kulistym typu BB (4,5 mm). Napęd stanowi 12-gramowy nabój CO2 umieszczany w magazynku. Prędkość początkowa wystrzeliwanego śrutu wynosi 130 m/s. Dołączony do wiatrówki magazynek mieści w sobie 19 stalowych śrucin BB 4,5 mm.

Pistolet wyposażony jest w system odrzut zamka (Blow back), który napina kurek, a ruch powrotny zamka do przodu wprowadza śrut do lufy. W sytuacji gdy w magazynku nie ma kulek, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie możliwe jest po ściągnięciu dźwigni zrzutu zamka. 

Na muszce oraz szczerbince naniesione zostały białe oznaczenia ułatwiające zgrywanie przyrządów celowniczych po zmroku. Pistolet wyposażony został również w dwie wymienne nakładki chwytu, pokryte antypoślizgową fakturą, dzięki czemu można dopasować pistolet do indywidualnych potrzeb strzelca.

Pod lufą znajduje się szyna montażowa, dzięki której można wyposażyć pistolet w szereg taktycznych dodatków jak laser czy latarka.podobne produkty