Oświetlenie laserowe Real Hunter ND50 Arctic

Oświetlenie laserowe Real Hunter ND50 Arctic

999,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

klasa lasera: 2M
moc: <50 mw="" br=""> długość fali: 532 nm (kolor zielony)
temperatura pracy: od -20 C do +50 C
zasięg skuteczny: do 15000 m
zasilanie: 2 x bateria 3V CR123
czas pracy na jednym komplecie baterii: do 6h
obudowa: aluminium
średnica tubusu: 25,4 mm
długość: 210 mm
waga: 260 gram

W zestawie znajduje się:

oświetlacz laserowy RealHunter ND50 Arctic
bateria
twardy futerał
montaż na broń typu weaver
montaż na celownik optyczny o tubusie 30 mm lub 1 cal
włącznik żelowy na kablu

dodatkowe informacje

Oświetlenie laserowe Real Hunter ND50 Arctic

Urządzenie łączy w sobie cechy wskaźnika celu oraz oświetlenia taktycznego. Laser RealHunter ND50 Arctic został wyposażony w kolimator oraz płynną regulację szerokości wiązki, dzięki czemu możemy uzyskać intensywny strumień światła laserowego o zasięgu do 15000 m lub strumień w formie stożka, oświetlający cel o średnicy do kilku metrów na odległości w zakresie do 800 m. Laser został przygotowany do montażu na broni oraz urządzeniach optycznych.

Urządzenie polecane jest myśliwym, pracownikom służb mundurowych, strzelcom startującym w konkurencjach Night Hunter Field Target, czy też graczom ASG i Paintball.

Laser o brawie zielonej (532 nm) zapewnia wysoką moc wyjściową zachowując niski pobór prądu. Dodatkową zaleta jest to, iż wiązka lasera nie zaburza dostosowania oka do widzenia w ciemności, jednocześnie jest dobrze widoczna nawet na dużych odległościach. Oświetlenie laserowe RealHunter ND50 Artcic stanowi wartościową alternatywę dla noktowizorów.

Obudowa została wykonana z wysokiej, jakości aluminium, z zewnątrz pokryto ją twardą anodyzacją w kolorze czarnym. Głowica zawierający system optyczny jest szczelna, a dla poprawienia pracy urządzenia jest ona wypełniona azotem. Precyzyjne nakrętki oraz uszczelnienia typu o-ring zapewniają wodoodporność urządzenia. ND50 Arctic działa w temepraturze otoczenia do -20 C!

Zmianę skupienia wiązki lasera dokonujemy za pomocą metalowego pierścienia ze skalą, który znajduje się przed głowicą z systemem optycznym

podobne produkty