Paralizator elektryczny z latarką Elektro Max Pro Shock 5 MV

Paralizator elektryczny z latarką Elektro Max Pro Shock 5 MV

109,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Napięcie 5 000 000 V
Natężenie poniżej 10 mA
Latarka o mocy 130 lumenów
Wymiary 165 x 50 x 30 mm
Waga bez opakowania: 95 gram
Zasilanie - wbudowany akumulator Ni-MH

Produkt koncesjonowany.pdf

W zestawie znajduje się:

- kabura do noszenia na pasie,
- kabel USB do ładowania
- polimerowe pudełko do przechowywania

dodatkowe informacje

Paralizator elektryczny z latarką Elektro Max Pro Shock 5 MV

Electro Max Pro Shock 5 mln V to nowoczesny paralizator z latarką, wytwarzający ładunek elektryczny o napięciu aż 5 000 000 V!

Korpus paralizatora wykonano z wytrzymałego polimeru.

Rękojeść paralizatora ma anatomiczne wycięcia na palce, dzięki czemu urządzenie leży w dłoni bardzo wygodnie i pewnie.

Paralizator działa w sposób kontaktowy, rażąc napastnika prądem o bardzo wysokim napięciu 5 000 000 V. Wytworzony impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia lub rejestracja.

Electro Max Pro  Shock 5 mln V poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, uczucie dezorientacji oraz zachwianie równowagi.

W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest dużemu obciążeniu, co skutecznie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań.

Efekty działania paralizatora, w zależności od odporności na ból oraz kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się z rejonu zagrożenia.

Powiększone elektrody oraz głośny dźwięk towarzyszący wytworzeniu łuku elektrycznego powodują, że często wystarczy jedynie prezentacja działania urządzenia, by zniechęcić napastnika.

Paralizator ma wbudowaną latarkę LED emitującą wydajny strumień światła 130 lumenów o neutralnej barwie. Latarka sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach, może także służyć do chwilowego oślepienia agresora, co ułatwia kontaktowe użycie paralizatora.

Urządzenie zasilane jest przy użyciu wbudowanego akumulatora, który ładujemy za pomocą ładowarki sieciowej. Takie rozwiązanie eliminuje wydatki związane z zakupem nowych baterii i zapewnia łatwość i wygodę eksploatacji.

Electro Max Pro Shock obsługiwany jest za pomocą 2 przycisków tj. dużego włącznika aktywującego paralizator oraz mniejszego suwaka, który włącza latarkę (1 pozycja) oraz aktywuje paralizator (2 pozycja). O włączeniu trybu paralizatora informuje czerwona dioda.

Prosty interfejs powoduje, że obsługa paralizatora jest w pełni instynktowne, co jest szczególnie istotne w sytuacji podwyższonego stresu. Paralizator można przenosić na pasie w zapinanym na rzep nylonowym pokrowcu. W zestawie znajduję się także solidne polimerowe pudełko ochronne.

Electro Max Pro Shock 5 mln V to bardzo mocny i skuteczny paralizator, przeznaczony do samoobrony dla osób cywilnych oraz pracowników ochrony.

podobne produkty