Paralizator elektryczny pałka z latarką Paralyseur 8 MV

Paralizator elektryczny pałka z latarką Paralyseur 8 MV

169,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Napięcie 8 000 000 V
Natężenie poniżej 10 mA
Latarka o mocy 160 lumenów
Wymiary 370 x 30-40 mm
Waga bez opakowania: 325 gram
Zasilanie - wbudowany akumulator Ni-MH

Produkt koncesjonowany.pdf

W zestawie znajduje się:

- kabura do noszenia na pasie,
- kabel sieciowy do ładowania
- polimerowe pudełko do przechowywania

dodatkowe informacje

Paralizator elektryczny pałka z latarką Paralyseur 8 MV

Pałka Electro Paralyseur 8 mln V to duży paralizator o napięciu 8 000 000 V wyposażony w latarkę o strumieniu 160 lumenów działającą w trzech trybach (mocnym, słabym i stroboskopie).

Paralizator ma wytrzymały aluminiowy korpus o długości 370 mm, co skutecznie zwiększa jego zasięg działania i pozwala na wykorzystywanie go jako pałki.

Rękojeść paralizatora ma wydłużoną i poszerzoną nasadę oraz antypoślizgowy chwyt, dzięki czemu urządzenie leży w dłoni bardzo wygodnie i pewnie.

Paralizator działa w sposób kontaktowy, rażąc napastnika prądem o bardzo wysokim napięciu 8 000 000 V. Wytworzony impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia lub rejestracja.

Pałka paraluseur 8 mln V poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, uczucie dezorientacji oraz zachwianie równowagi. W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest dużemu obciążeniu, co skutecznie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań.

Efekty działania paralizatora, w zależności od odporności na ból oraz kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się z rejonu zagrożenia. Powiększone elektrody oraz głośny dźwięk towarzyszący wytworzeniu łuku elektrycznego powodują, że często wystarczy jedynie prezentacja działania urządzenia, by zniechęcić napastnika.

Latarka o strumieniu 160 lumenów sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach, może także służyć do chwilowego oślepienia agresora, ułatwiając kontaktowe użycie paralizatora.

Urządzenie zasilane jest za pośrednictwem wbudowanego akumulatora, który ładujemy przy użyciu ładowarki sieciowej. Takie rozwiązanie eliminuje wydatki związane z zakupem nowych baterii i zapewnia łatwość i wygodę eksploatacji.

Pałka Paralyseur 8 mln V obsługiwana jest za pomocą 2 przycisków tj. spustu paralizatora oraz trójpozycyjnego suwaka, za pomocą którego przełączamy pomiędzy funkcjami paralizatora i latarki. Dodatkowo w tlnej części korpusu znajduje się dodatkowy wyłącznik deaktywujący wszyskie funkcjie paralizatora.

Taka funkcjonalność powoduję, że paralizator doskonale sprawdzi się jako skuteczne narzędzie dla pracowników ochrony, stróżów oraz osób cywilnych szukających wydajnego rozwiązania do samochodu, domu lub firmy.

Paralizator można przenosić na pasie w zapinanym na rzep nylonowym pokrowcu lub na pasku przy pomocy demontowalnej metalowej zapinki umieszczonej na korpusie paralizatora..
W zestawie znajduję się także solidne polimerowe pudełko ochronne.

Paralyseur 8 mln V to bardzo mocny i skuteczny paralizator, przeznaczony dla osób cywilnych oraz pracowników ochrony.

podobne produkty