Latarka diodowa Fenix LD30 z akumulatorem

Latarka diodowa Fenix LD30 z akumulatorem

319,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Ilość trybów: 7
Maks. czas pracy [h min]: 70 h 30 min
Maks. strumień świetlny [lm]: 1600
Maks. zasięg [m]: 205
Typ diody: LUMINUS SST40
Żywotność diody: do 100 000 h
Klasa szczelności IP: IP68
Akceptowalny typ ogniwa: baterie jednorazowe (pierwotne), akumulator wielokrotnego użytku (wtórne)
Zasilanie: 18650 × 1, CR123A × 2
Materiał obudowy: duraluminium anodyzowane wg. MIL-SPEC
Odporność na upadek [m]: 1
Długość całkowita [mm]: 109
Masa [g]: 59
Średnica głowicy [mm]: 25,4
Średnica korpusu [mm]: 21,5
Elementy zestawu latarki: akumulator Fenix ARB-L18U (18650; 3500U mAh; 3,6 V; Li-ion) ×1, instrukcja, krótka opaska na rękę (smyczka) (lanyard), zapasowy o-ring ×1 (zapasowa uszczelka)
Producent: Fenixlight Limited, Chiny
Seria: LD
EAN: 6942870307022
Symbol dostawcy: LD30 with battery

dodatkowe informacje

Fenix LD30 to kompaktowa latarka codziennego użytku o imponującym strumieniu światła 1600 lumenów, obsługiwana za pomocą bocznego i tylnego włącznika oraz wyposażona w przydatny wskaźnik poziomu akumulatora i dwukierunkowy klips montażowy.

Fenix LD30 to kolejna latarka EDC, którą pokochają miłośnicy marki Fenix oraz łowcy lumenów. Wszystko za sprawą potężnego strumienia światła, niesamowitej funkcjonalności w codziennym użytkowaniu oraz lekkiej i bardzo poręcznej konstrukcji.

Tubus latarki wykonano z anodowanego aluminium lotniczego, co gwarantuje wysoką wytrzymałość na uszkodzenia oraz solidność konstrukcji. Dzięki poprzecznemu moletowaniu powierzchni, latarka nie wyślizguje się z dłoni, a jej chwyt jest dobrze wyczuwalny.

Latarka mierzy zaledwie 109 mm, z baterią waży około 100 g, dlatego może nam stale towarzyszyć w codziennej aktywności.

Źródłem światła jest dioda nowej generacji LUMINUS SST40 LED, emitująca maksymalny strumień światła 1600 lumenów na dystansie aż 205 m. Chłodno-neutralna barwa światła ogranicza zmęczenie oczu, zapewnia bardziej naturalne oddawanie kolorów oraz lepszą widoczność detali.

W latarce zastosowano ultracienką soczewkę kolimacyjną o wysokiej transmisji światła oraz odbłyśnik orange peel, które powodują, że strumień światła jest równomiernie i szeroko rozproszony (aż 193°), wydajnie oświetlając centrum oraz boki sceny przed nami.

Użytkownik ma do dyspozycji 5 trybów pracy światła stałego: turbo, wysoki, średni, niski oraz eko, oraz dwa tryby błyskowe: strobo i S.O.S.

Do obsługi latarki służą dwa przyciski tj. tylny włącznik taktyczny odpowiedzialny za włączanie, wyłączanie latarki oraz światło chwilowe oraz boczny włącznik pozwalający na zmianę trybów i aktywację trybów błyskowych. Powoduje to, że Fenix LD30 jest bardzo prosty i wygodny w codziennym użytkowaniu.

Fenix LD30 może być zasilany za pomocą znajdującego się w zestawie akumulatora ARB-L18-3500U lub dwóch jednorazowych baterii CR123.

Dzięki zastosowaniu dwukierunkowego klipsa latarkę można łatwo zamocować na pasie, plecaku, a także na daszku czapki w roli improwizowanej czołówki.

W latarce LD30 znajduje się także bardzo przydatny wskaźnik poziomu baterii (dioda w bocznym włączniku), zabezpieczenie przed przegrzaniem i odwróconą polaryzacją oraz funkcja ostrzegania o niskim poziomie akumulatora.

Latarka ma wysoką klasę szczelności IP68, jest zatem odporna na pełne zanurzenia wodzie na głębokości 2 m oraz upadek z wysokości 1 m.

podobne produkty