Gaz obronny Police Guard 500 żel 50 ml

Gaz obronny Police Guard 500 żel 50 ml

39,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Wielkość pojemnika: 50 ml
Ilość środka czynnego: 40 ml
Ilość środka nośnego: 10 ml
Forma skupienia: żel
Skład: 10% OC
Moc: 2 000 000 Scoville Heat Units
Wysokość pojemnika: 95 mm
Średnica pojemnika: 35 mm
Skuteczny zasięg: do 4 metrów (najlepsze osiągi do 1 metra - czyli przy bezpośrednim kontakcie z napastnikiem)
Atest PZH

dodatkowe informacje

Gaz obronny Police Guard 500 żel 50 ml

Gaz pieprzowy POLICE PERFECT Guard 500 to najmocniejszy na rynku, polski gaz obronny, skuteczny zarówno na ludzi jak i agresywne i dzikie zwierzęta. Działa bardzo skutecznie także na osoby będące pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz innych środków odurzających.
Obezwładnia skutecznie napastnika na czas ok. 20 minut nie powodując przy tym żadnych trwałych obrażeń. Zasięg gazu wynosi ok. 4 metry.
Gaz powstał na bazie kapsaicyny o bardzo wysokim stężeniu (aż 2 mln Scoville’a SHU) środka biologicznego, wyciągu z papryczek chili. Środek ten działa silnie drażniąco na oczy i układ oddechowy napastnika powodując silne pieczenie, duszności i ogólną dezorientację. Uczucie pieczenia, duszności i bólu wynika z bezpośredniej interakcji biologicznej kapsaicyny z neuronami układu nerwowego.

Gaz obezwładniający POLICE PERFECT Guard 500 miota gaz w postaci gęstego żelu o zasięgu ok. 4 metrów, co daje możliwość utrzymania optymalnej odległości od napastnika.

Praktyczna wielkość pojemnika, optymalna pojemność (50 ml) oraz możliwość wielorazowego użytku w połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną, powodują że gaz pieprzowy POLICE PERFECT Guard 500 stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących pewnego a zarazem niedrogiego środka obronnego gwarantującego poczucie bezpieczeństwa na co dzień.
Pojemnik posiada dodatkowe zabezpieczenie w górnej części w postaci klapki zapobiegającej samoczynnemu otwarciu gazu np. podczas przenoszenia w kieszeni.podobne produkty