Wiatrówka rewolwer Umarex 357 kal. 4,5 mm BB

Wiatrówka rewolwer Umarex 357 kal. 4,5 mm BB

459,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- zasilanie: 12 gramowy nabój CO2
- magazynek bębenkowy: 6 sztuk łusek ładowanych stalowymi kulkami BB 4,46 mm
- długość całkowita: 240 mm
- długość lufy: 105 mm
- prędkość początkowa: 120 m/s
- energia kinetyczna: poniżej 17 Jouli
- masa: 1095 gram
- producent: Umarex Walther
- kod producenta: 5.8399

W zestawie znajduje się:

- opakowanie stalowych kulek BB
- zestaw tekturowych tarcz strzeleckich 20 sztuk
- 1 nabój CO2

dodatkowe informacje

Wiatrówka rewolwer Umarex 357 kal. 4,5 mm BB

Umarex .357 to metalowy rewolwer wiatrówkowy, wyposażony w wentylowaną 4 calową lufę, gumowany chwyt typu combat oraz regulowaną szczerbinkę.

Umarex .357 wzorowany jest na rewolwerze Ruger GP 100 kalibru .357 Mag, który od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych rewolwerów na świecie.

Wytrzymała konstrukcja
Rewolwer ma solidną konstrukcją wykonaną w całości z ciężkiego stopu metalu, co gwarantuje odporność na uszkodzenia oraz długotrwałe użytkowanie. Rewolwer ma klasyczne matowo-czarne wykończenie.

Metalowa konstrukcja wpływa na ciężar rewolweru, który wynosi aż 990 g, co z pewnością zadowoli fanów replik o wysokim poziomie realizmu. 

W replice zastosowano lufę o długości 4 cali (102 mm), dzięki czemu rewolwer ma duży zasięg i może być z powodzeniem wykorzystywany także do strzelań tarczowych.

Umarex .357 wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz mikrometrycznej szczerbinki regulowanej w pionie i poziomie.

Za komfort strzelania oraz solidny chwyt rewolweru odpowiadają gumowane okładziny combat z anatomicznymi wycięciami na palce. Wszystkie mechanizmy tj. spust, wymienne wkładki bębenka, kurek oraz bezpiecznik są doskonale spasowane i cechują się wysoką kulturą pracy.

Obrotowy bębenek
Rewolwer ma realistyczny system ładowania składający się z uchylnego bębenka oraz 6 mosiężnych łusek, w których umieszczamy stalowy śrut BB's. Po załadowaniu łusek do bębna odciągamy kurek i rewolwer jest już gotowy do strzelania.

W komplecie znajduje się dedykowany szybkoładowacz, który umożliwia jednoczesne ładowanie łusek do bębna.

Zasilanie CO2
Rewolwer zasilany jest sprężonym dwutlenkiem węgla dostarczanym z 12 g kapsuły CO2. Wystrzelone śruty BB's osiąga dużą prędkość początkową sięgającą ok. 120 m/s, co pozwala na celne strzelanie na dystansie ponad 30 m.

Ładowanie i wymiana kapsuły CO2 jest proste i zajmuje zaledwie kilka sekund. Wystarczy odsunąć do tyłu gumową okładzinę, umieścić kapsułę w chwycie oraz dokręcić nabój za pomocą zintegrowanej śruby.

Kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Należy pamiętać, że największy wpływ na liczbę strzałów ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.

Mechanizm spustowy SA/DA
W rewolwerze zastosowano klasyczny mechanizm spustowy podwójnego działania SA/DA, co oznacza, że oddanie może odbywać się z samonapinania lub po uprzednim odciągnięciu kurka.

podobne produkty