Wiatrówka pistolet Umarex Glock 17 GEN4 kal. 4,5 mm BB blow back

UMAREX

Wiatrówka pistolet Umarex Glock 17 GEN4 kal. 4,5 mm BB blow back

909,00 zł

Dane techniczne:

Kaliber: 4,5 mm (.177)
Typ śrutu: 4,46 mm (BB)
Prędkość początkowa: 125 m/s
Pojemność magazynka: 19 sztuk stalowych kulek BB
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Waga: 750 gram
Długość całkowita: 200 mm
Kolor: czarny
Producent: Umarex Walther Niemcy
Kod producenta: 5.8364

W zestawie znajduje się:

- zestaw tarcz tekturowych
- 1 nabój CO2
- opakowanie stalowych kulek BB

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet Umarex Glock 17 GEN4 kal. 4,5 mm BB blow back

Pistolet pneumatyczny Glock 17 gen 4 blowback 4,5 mm BB CO2 charakteryzuje się mocnym systemem blow-back i metalowym zamkiem. Inspirowany oryginalnym Glock 17, popularnym pistoletem na świecie, posiada polimerowy szkielet z antypoślizgowym fakturowaniem oraz metalowy, ruchomy zamek. W wiatrówce zastosowano niskoprofilową dźwignię zrzutu zamka, powiększony zatrzask magazynka, szynę akcesoryjną, profilowaną rękojeść oraz rękojeść z wymiennymi nakładkami.

Glock 17 gen 4 BB CO2 jest wiatrówką, która jest podobna do bojowego pistoletu Glock 17 gen 3. Posiada stałe przyrządy celownicze (muszkę z białą kropką oraz szczerbinkę z ramką), szynę montażową oraz licencjonowane oznaczenia i numer seryjny. Dla zwiększenia stabilności i kontroli chwytu zostały zastosowane anatomiczne wycięcia na palce i drobne moletowanie. Strzelec może także dostosować rozmiar chwytu, używając wymiennych nakładek rękojeści.

Wiatrówka Glock 17 gen 4 4,5 mm BB CO2 posiada szynę montażową na froncie szkieletu, umożliwiającą zamontowanie dodatkowych akcesoriów takich jak laserowy celownik lub latarka.

Wiatrówka jest zasilana 12 g kapsułą CO2, którą łatwo się montuje dzięki wysuwanemu z rękojeści magazynkowi i dołączonemu kluczowi imbusowemu. Jeden nabój CO2 pozwala na oddanie do 50 strzałów z prędkością 125 m/s, ale ich ilość może być uzależniona od temperatury i dynamiki strzelania. Klucz imbusowy jest zawsze przy wiatrówce, dzięki czemu łatwo jest wymienić nabój CO2.

Zastosowanie zasilania gazowego pozwala na użycie mocnego systemu blow-back, który tworzy realistyczny odrzut podczas strzelania. Wiatrówka daje odczuwalne "kopnięcie" co daje wrażenie strzelania z broni palnej. Po wystrzeleniu wszystkich śrutów z magazynka, zamek blokuje się w pozycji tylnej, podobnie jak w broni palnej. Aby przygotować wiatrówkę do strzału ponownie, należy wymienić magazynek, wcisnąć boczną dźwignię zrzutu bądź energicznie cofnąć zamek.

Wiatrówka strzela stalowym śrutem 4,46 mm z metalowego magazynka wysuwanego z rękojeści. Podajnik magazynka można zablokować, pozwalając na ładowanie 19 śrutów metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika.

Wiatrówka jest wyposażona w DAO (z samonapinaniem) z bezpiecznikiem spustowym i bezpiecznikiem nastawnym w szynie akcesoryjnej, co zapobiega przypadkowemu strzale. Jest to opatentowane rozwiązanie Safe Action marki Glock.

podobne produkty