Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur 12 MV z alarmem

PARALYSEUR

Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur 12 MV z alarmem

179,00 zł

produkt koncesjonowany Uwaga, przy zakupie produktu niezbędne będzie podanie numeru dowodu osobistego .

Dane techniczne:

Napięcie 12 000 000 V
Natężenie poniżej 10 mA
Latarka o mocy 80 lumenów
Wymiary 330 x 40-60 mm
Waga bez opakowania: 335 gram
Zasilanie - wbudowany akumulator Ni-MH

Produkt koncesjonowany.pdf

W zestawie znajduje się:

- kabura do noszenia na pasie,
- kabel sieciowy do ładowania
- polimerowe pudełko do przechowywania

dodatkowe informacje

Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur 12 MR z alarmem

Electro Paralyseur 12 mln V to duży paralizator o napięciu 12 000 000 V wyposażony w latarkę o strumieniu 150 lumenów. Dodatkowo posiada funkcję alarmu akustycznego.

Paralizator ma wytrzymały polimerowy korpus o długości 330 mm, co skutecznie zwiększa jego zasięg działania i pozwala na wykorzystywanie go jako improwizowanego kubotanu.

Rękojeść paralizatora ma powiększoną nasadę oraz anatomiczne wycięcia na palce, dzięki czemu urządzenie leży w dłoni bardzo wygodnie i pewnie.

Paralizator działa w sposób kontaktowy, rażąc napastnika prądem o bardzo wysokim napięciu 12 000 000 V. Wytworzony impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia lub rejestracja.

Paraluseur 12 mln V poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, uczucie dezorientacji oraz zachwianie równowagi. W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest dużemu obciążeniu, co skutecznie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań.

Efekty działania paralizatora, w zależności od odporności na ból oraz kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się z rejonu zagrożenia. Powiększone elektrody oraz głośny dźwięk towarzyszący wytworzeniu łuku elektrycznego powodują, że często wystarczy jedynie prezentacja działania urządzenia, by zniechęcić napastnika.

Latarka o strumieniu 80 lumenów sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach, może także służyć do chwilowego oślepienia agresora, ułatwiając kontaktowe użycie paralizatora.

Urządzenie zasilane jest za pośrednictwem wbudowanego akumulatora, który ładujemy przy użyciu kabla sieciowego. Takie rozwiązanie eliminuje wydatki związane z zakupem nowych baterii i zapewnia łatwość i wygodę eksploatacji.

Paralyseur 12 mln V obsługiwany jest za pomocą 3 przycisków tj. spustu paralizatora (w kolorze czerwonym), trójpozycyjnego suwaka oraz włącznika głównego w stopce paralizatora.
Włącznik główny rozłącza funkcje alarmu akustycznego oraz paralizatora a pozostawia jedynie funkcję latarki. Po jego załączeniu dostępne są wszystkie funkcje oraz latarka.
Suwak natomiast posiada trzy pozycje które przy załączonym głównym przycisku aktywują funkcję odpowiednio: paralizatora, latarki, alarmu dźwiękowego. W celu uruchomienia paralizatora niezbędne jest naciśnięcie czerwonego przycisku przy załączonym włączniku głównym oraz suwaku w pozycji OFF.

Taka funkcjonalność powoduję, że paralizator doskonale sprawdzi się jako skuteczne narzędzie dla pracowników ochrony, stróżów oraz osób cywilnych szukających wydajnego rozwiązania do samochodu, domu lub firmy.

Paralizator można przenosić na pasie w zapinanym na rzep nylonowym pokrowcu lub na pasku przy pomocy demontowalnej metalowej zapinki umieszczonej na korpusie paralizatora..
W zestawie znajduję się także solidne polimerowe pudełko ochronne.

Paralyseur 12 mln V to bardzo mocny i skuteczny paralizator, przeznaczony dla osób cywilnych oraz pracowników ochrony.

podobne produkty