Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur Mini U-Light 8 MV

PARALYSEUR

Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur Mini U-Light 8 MV

139,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Napięcie 8 000 000 V
Natężenie poniżej 10 mA
Latarka o mocy 150 lumenów
Wymiary 100 x 15-35 mm
Waga bez opakowania: 28 gram
Zasilanie - wbudowany akumulator Ni-MH

Produkt koncesjonowany.pdf

W zestawie znajduje się:

- kabel USB do ładowania
- polimerowe pudełko do przechowywania

dodatkowe informacje

Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur Mini U-Light 8 MV

Electro Paralyseur Mini U-Light 8 mln V to miniaturowy paralizator o napięciu 8 000 000 V wyposażony w latarkę o strumieniu 150 lumenów.

Paralizator został zaprojektowany w taki sposób żeby swobodnie zmieścił się nawet w małej kieszeni.

Rękojeść paralizatora posiada anatomiczny kształt i jest wykonana z bardzo przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego.

Paralizator działa w sposób kontaktowy, rażąc napastnika prądem o bardzo wysokim napięciu 8 000 000 V. Wytworzony impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia lub rejestracja.

Paraluseur 8 mln V poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, uczucie dezorientacji oraz zachwianie równowagi. W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest dużemu obciążeniu, co skutecznie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań.

Efekty działania paralizatora, w zależności od odporności na ból oraz kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się z rejonu zagrożenia. Powiększone elektrody oraz głośny dźwięk towarzyszący wytworzeniu łuku elektrycznego powodują, że często wystarczy jedynie prezentacja działania urządzenia, by zniechęcić napastnika.

Latarka o strumieniu 150 lumenów sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach, może także służyć do chwilowego oślepienia agresora, ułatwiając kontaktowe użycie paralizatora.

Urządzenie zasilane jest za pośrednictwem wbudowanego akumulatora, który ładujemy przy użyciu kabla USB. Takie rozwiązanie eliminuje wydatki związane z zakupem nowych baterii i zapewnia łatwość i wygodę eksploatacji.

Paralyseur 8 mln V obsługiwany jest za pomocą 2 przycisków tj. włącznika paralizatora oraz włącznika latarki.
Uruchomienie latarki następuje poprzez przytrzymanie palcem włącznika dotykowego a włączenia paralizatora poprzez równoczesne przytrzymanie włącznika dotykowego i naciśnięcie przycisku aktywacji paralizatora. Taka prosta konstrukcja pozwala na jego szybkie użycie nawet w sytuacji bardzo stresującej.

Taka funkcjonalność powoduję, że paralizator doskonale sprawdzi się jako kieszonkowe urządzenie do samoobrony

W zestawie znajduję się także solidne polimerowe pudełko ochronne.

podobne produkty