Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur 12 MV

Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur 12 MV

129,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Napięcie 12 000 000 V
Natężenie poniżej 10 mA
Latarka o mocy 120 lumenów
Wymiary 160 x 25-45 mm
Waga bez opakowania: 150 gram
Zasilanie - wbudowany akumulator Ni-MH

Produkt koncesjonowany.pdf

W zestawie znajduje się:

- kabel sieciowy do ładowania
- nylonowa kabura
- polimerowe pudełko do przechowywania

dodatkowe informacje

Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur 12 MV

Electro Paralyseur 12 mln V to niewielki paralizator o napięciu 12 000 000 V wyposażony w latarkę o strumieniu 120 lumenów.

Paralizator ma wytrzymały polimerowy korpus o długości 160 mm, wykonany z bardzo przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego.

Rękojeść paralizatora posiada wyprofilowania pod palce w miejscu chwytu, dzięki czemu urządzenie leży w dłoni bardzo wygodnie i pewnie.

Paralizator działa w sposób kontaktowy, rażąc napastnika prądem o bardzo wysokim napięciu 9 000 000 V. Wytworzony impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia lub rejestracja.

Paraluseur 12 mln V poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, uczucie dezorientacji oraz zachwianie równowagi. W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest dużemu obciążeniu, co skutecznie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań.

Efekty działania paralizatora, w zależności od odporności na ból oraz kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się z rejonu zagrożenia. Powiększone elektrody oraz głośny dźwięk towarzyszący wytworzeniu łuku elektrycznego powodują, że często wystarczy jedynie prezentacja działania urządzenia, by zniechęcić napastnika.

Latarka o strumieniu 120 lumenów sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach, może także służyć do chwilowego oślepienia agresora, ułatwiając kontaktowe użycie paralizatora.

Urządzenie zasilane jest za pośrednictwem wbudowanego akumulatora, który ładujemy przy użyciu kabla sieciowego. Takie rozwiązanie eliminuje wydatki związane z zakupem nowych baterii i zapewnia łatwość i wygodę eksploatacji.

Paralyseur 12 mln V obsługiwany jest za pomocą 2 przycisków tj. spustu paralizatora (w kolorze czerwonym) oraz trójpozycyjnego suwaka.

Suwak posiada trzy pozycje które aktywują funkcję odpowiednio:pozycji zero, paralizatora, latarki. W celu uruchomienia paralizatora niezbędne jest naciśnięcie czerwonego przycisku przy suwaku w pozycji strzałki.

Taka funkcjonalność powoduję, że paralizator doskonale sprawdzi się jako skuteczne narzędzie dla pracowników ochrony, stróżów oraz osób cywilnych szukających wydajnego rozwiązania do samochodu, domu lub firmy.

Paralizator można przenosić . Paralizator można przenosić na pasie w zapinanym na rzep nylonowym pokrowcu lub przy pomocy zamocowanej opaski.
W zestawie znajduję się także solidne polimerowe pudełko ochronne.

Paralyseur 12 mln V to bardzo mocny, niewielki i skuteczny paralizator, przeznaczony dla osób cywilnych oraz pracowników ochrony.

podobne produkty