Paralizator elektryczny Piranha Pen Shock 2 MV

Paralizator elektryczny Piranha Pen Shock 2 MV

149,00 zł

produkt koncesjonowany Uwaga, przy zakupie produktu niezbędne będzie podanie numeru dowodu osobistego .

Dane techniczne:

Napięcie 2 000 000 V
Natężenie poniżej 10 mA
Latarka o mocy 150 lumenów
Wymiary 155 x 15 mm
Waga bez opakowania: 37 gram
Zasilanie - wbudowany akumulator 5V

Produkt koncesjonowany.pdf

W zestawie znajduje się:

- pokrowiec z cordury
- kabel sieciowy do ładowania

dodatkowe informacje

Paralizator elektryczny Piranha Pen Shock 2 MV

Paralizator USB Piranha PenShock to dyskretny paralizator w formie długopisu rażący napastnika prądem o napięciu 2 400 000 V.

Paralizator USB Piranha Pen Shock przypomina elegancki długopis, dzięki czemu możemy nosić go na co dzień w kieszeni bez przyciągania uwagi. Przenoszenie ułatwia sprężysty klips, małe rozmiary (156 × 15 mm) oraz minimalny ciężar wynoszący zaledwie 38 g.

Taka funkcjonalność powoduje, że Piranha PenShock jest doskonałym narzędziem do samoobrony, które możemy mieć zawsze pod ręką.

Paralizator działa w sposób kontaktowy, rażąc napastnika prądem o wysokim napięciu 2 400 000 V. Wytworzony impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia lub rejestracja.

Paralizator poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, utratę równowagi oraz dezorientację. W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest dużemu obciążeniu, co skutecznie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań.

Efekty działania paralizatora, w zależności od odporności na ból oraz kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się z rejonu zagrożenia.

Urządzenie zasilane jest przy użyciu wbudowanego akumulatora 5 V, ładowanego przez port micro USB (kabel USB w zestawie). Takie rozwiązanie ogranicza wydatki związane z zakupem nowych baterii, pozwala na wygodnie ładowanie urządzenia także w samochodzie lub za pomocą power banku.

Urządzenie ma diodowy wskaźnik ładowania, który informuje o poziomie energii, a także sygnalizuje o konieczności ładowania.

Korzystanie z Penshocka jest bardzo proste, wymaga jedynie deaktywacji bezpiecznika i wciśnięcia czarnego przycisku na korpusie. W momencie kontaktu z napastnikiem uwalniany jest potężny ładunek elektryczny.

podobne produkty