Paralizator elektryczny Piranha Ring Shocker 2 MV

Paralizator elektryczny Piranha Ring Shocker 2 MV

219,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Napięcie 2 000 000 V
Natężenie poniżej 10 mA
Maksymalny czas działania na napastnika: 5 sekund
Czas trwania impulsu: 1,3 μs
Wymiary 80 x 60 x 23 mm
Waga bez opakowania: 46 gram
Zasilanie - wbudowany akumulator

Produkt koncesjonowany.pdf

W zestawie znajduje się:

- kabel sieciowy do ładowania

dodatkowe informacje

Paralizator elektryczny Piranha Ring Shocker 2 MV

Piranha Ring Shocker 2 mln V to kompaktowy paralizator rażący prądem o napięciu 2 000 000 V, który po założeniu na palec można dyskretnie przenosić w dłoni i błyskawicznie aktywować za sprawą powiększonego włącznika.

Piranha Ring Shocker 2 mln V to miniaturowy, w pełni skuteczny paralizator, którego niewielkie rozmiary oraz łatwość obsługi powodują, że może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

Piranha Ring Shocker ma formę ergonomicznego pierścienia, który po założeniu na palec można z łatwością ukryć nawet w niewielkiej dłoni. Taka konstrukcja ułatwia dyskretne przenoszenie oraz praktycznie eliminuje możliwość przejęcia urządzenia przez napastnika.

Urządzenie obsługiwane jest za pomocą dwóch przycisków tj. suwaka pełniącego funkcję włącznika oraz powiększonego przycisku aktywującego przepływ prądu.

Paralizator działa w sposób kontaktowy, rażąc napastnika prądem o bardzo wysokim napięciu 2 000 000 V. Wytworzony impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia lub rejestracja.

Szeroki spust umieszczony w tylnej części paralizatora powoduje, że urządzenie jest aktywowane automatycznie w momencie kontaktu z napastnikiem. Takie rozwiązanie zwiększa efektywność i łatwość obrony, wystarczy tak naprawdę dotknąć agresora, resztę wykona za nas Piranha Ring Shocker 2 mln V.

Paralizator poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, uczucie dezorientacji oraz zachwianie równowagi. W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest dużemu obciążeniu, co skutecznie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań.

Efekty działania paralizatora, w zależności od odporności na ból oraz kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się z rejonu zagrożenia.

Urządzenie zasilane jest przy użyciu wbudowanego akumulatora, ładowanego przez port micro-USB (kabel w zestawie). Takie rozwiązanie ogranicza wydatki związane z zakupem nowych baterii, pozwala na wygodnie ładowanie urządzenia także w samochodzie lub za pomocą power banku.

podobne produkty