Paralizator elektryczny Piranha Gun Shock 2 MV USB

Paralizator elektryczny Piranha Gun Shock 2 MV USB

169,00 zł

Produkt 18+ Przy zakupie niezbędne będzie potwierdzenie pełnoletności.

Dane techniczne:

Napięcie 2 000 000 V
Natężenie poniżej 10 mA
Maksymalny czas działania na napastnika: 5 sekund
Wymiary 95 x 50 x 25 mm
Waga bez opakowania: 59 gram
Zasilanie - wbudowany akumulator

Produkt koncesjonowany.pdf

W zestawie znajduje się:

- kabel sieciowy do ładowania
- kabura do noszenia przy pasku
- polimerowe pudełko do przechowywania

dodatkowe informacje

Paralizator elektryczny Piranha Gun Shock 2 MV USB


Piranha Gun Shock to najmniejszy paralizator na rynku generujący prąd o napięciu aż 2 000 000 V, wyposażony dodatkowo w latarkę LED o strumieniu światła 130 lumenów.

To, co wyróżnia paralizator Piranha Gun Shock to przede wszystkim jego kompaktowe rozmiary oraz ergonomia użytkowania. Wielkość urządzenia umożliwia wygodną obsługę osobom o niewielkich dłoniach oraz pozwala na dyskretne schowanie paralizatora w ręce.

Niewątpliwą zaletą jest także ergonomiczny kształt urządzenia, z charakterystycznym kabłąkiem na palec oraz mikro chwytem pistoletowym. Minimalny ciężar oraz kompaktowy gabaryt Piranha Gun Shock powodują, że urządzenie może nam stale towarzyszyć w codziennej aktywności i przyjść z pomocą w razie nagłej sytuacji.

Paralizator działa w sposób kontaktowy, rażąc napastnika prądem o bardzo wysokim napięciu 2 000 000 V. Wytworzony impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia lub rejestracja.

Paralizator poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, uczucie dezorientacji oraz zachwianie równowagi. W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest dużemu obciążeniu, co skutecznie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań. Efekty działania paralizatora, w zależności od odporności na ból oraz kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się z rejonu zagrożenia.

Piranha Gun Shock ma wbudowaną latarkę LED o rozproszonym strumieniu światła 130 lumenów. Latarka nie tylko świetnie sprawdza się w wielu codziennych sytuacjach, pozwala również na chwilowe oślepienie agresora, ułatwiające kontaktowe użycie paralizatora.

Urządzenie zasilane jest przy użyciu wbudowanego akumulatora, ładowanego przez port micro-jack 2,5 mm (kabel w zestawie). Takie rozwiązanie ogranicza wydatki związane z zakupem nowych baterii, pozwala na wygodnie ładowanie urządzenia także w samochodzie lub za pomocą power banku.

Paralizator ma wysuwaną zawleczkę bezpieczeństwa z dołączoną smyczką, która powinna być założona na nadgarstek przed planowanym użyciem urządzenia. W sytuacji wyrwania nam urządzenia z ręki zawleczka zostaje odłączona, czyniąc urządzenie niezdolnym do działania i wykorzystania przeciwko nam.

Piranha Gun Shock obsługiwany jest za pomocą 3 przycisków tj. spustu aktywującego paralizator, przycisku włączającego latarkę (wyłącznie w trybie chwilowym) oraz 2-pozycyjnego suwaka, który pełni rolę wyłącznika i włącznika urządzenia. O włączeniu trybu paralizatora informuje czerwona dioda. Prosty interfejs powoduje, że obsługa paralizatora jest instynktowna, co jest szczególnie istotne w sytuacji podwyższonego stresu.

Paralizator można przenosić na pasie w nylonowym pokrowcu, zamykanym na rzep. W zestawie znajduję się także solidny polimerowy case ochronny, w którym możemy przenosić paralizator oraz inne wrażliwe przedmioty.

podobne produkty