Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur 3,5 MV

PARALYSEUR

Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur 3,5 MV

109,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Napięcie 3 500 000 V
Natężenie poniżej 10 mA
Latarka diodowa
Wymiary 130 x 45 x 25 mm
Waga bez opakowania: 90 gram
Zasilanie - wbudowany akumulator

Produkt koncesjonowany.pdf

W zestawie znajduje się:

- kabel USB
- kabura ze skóry ekologicznej
- polimerowe pudełko do przechowywania

dodatkowe informacje

Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur 3,5 MV

Electro Paralyseur 3,5 mln V to niewielki paralizator o napięciu 3 500 000 V wyposażony w latarkę diodową.

Paralizator ma poręczny i ergonomiczny korpus o długości 130 mm, wykonany z bardzo przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego.

Rękojeść paralizatora posiada wyprofilowania pod palce w miejscu chwytu, dzięki czemu urządzenie leży w dłoni bardzo wygodnie i pewnie.

Paralizator działa w sposób kontaktowy, rażąc napastnika prądem o bardzo wysokim napięciu 3 500 000 V. Wytworzony impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia lub rejestracja.

Paraluseur 3,5 mln V poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, uczucie dezorientacji oraz zachwianie równowagi. W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest dużemu obciążeniu, co skutecznie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań.

Efekty działania paralizatora, w zależności od odporności na ból oraz kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się z rejonu zagrożenia. Powiększone elektrody oraz głośny dźwięk towarzyszący wytworzeniu łuku elektrycznego powodują, że często wystarczy jedynie prezentacja działania urządzenia, by zniechęcić napastnika.

Latarka  sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach, może także służyć do chwilowego oślepienia agresora, ułatwiając kontaktowe użycie paralizatora.

Urządzenie zasilane jest za pośrednictwem wbudowanego akumulatora, który ładujemy przy użyciu kabla USB. Takie rozwiązanie eliminuje wydatki związane z zakupem nowych baterii i zapewnia łatwość i wygodę eksploatacji.

Paralyseur 3,5 mln V obsługiwany jest za pomocą 2 przycisków tj. spustu paralizatora (w kolorze czerwonym) oraz trójpozycyjnego suwaka.

Suwak posiada trzy pozycje które aktywują funkcję odpowiednio:pozycji zero, latarki, paralizatora. W celu uruchomienia paralizatora niezbędne jest naciśnięcie czerwonego przycisku przy suwaku w pozycji błyskawicy.
Dodatkowo w urządzeniu umieszczony został dezaktywator po wyjęciu którego przestaje spełniać funkcję paralizatora. Dezaktywator wykonany został w formie metalowego bolca umieszczonego na lince który wkłada się w otwór w tylnej części korpusu paralizatora.

Taka funkcjonalność powoduję, że paralizator doskonale sprawdzi się jako skuteczne narzędzie dla pracowników ochrony, stróżów oraz osób cywilnych szukających wydajnego rozwiązania do samochodu, domu lub firmy.

Paralizator można przenosić . Paralizator można przenosić na pasie w zapinanym na nap skórzanym pokrowcu lub przy pomocy zamocowanej opaski.
W zestawie znajduję się także solidne polimerowe pudełko ochronne.

Paralyseur 3,5 mln V to bardzo mocny, niewielki i skuteczny paralizator, przeznaczony dla osób cywilnych oraz pracowników ochrony.

podobne produkty