Wiatrówka pistolet S&W MP czarny kal. 4,5 mm

UMAREX

Wiatrówka pistolet S&W MP czarny kal. 4,5 mm

319,00 zł

Dane techniczne:

- kaliber: 4,46 mm (kulki stalowe BB)
- typ śrutu: kulka stalowa BB (4,46 mm)
- metalowy wymienny magazynek
- zasilanie: kapsuła CO2 12 gram
- około 80 strzałów z jednej kapsuły
- pojemność magazynka: 19 sztuk
- prędkość początkowa: 120 m/s
- system: Double Action
- bezpiecznik
- waga: 535 gram
- długość całkowita: 195 mm
- szyna akcesoryjna weaver 22 mm pod lufą
- oryginalne oznaczenia licencyjne "Smith&Wesson MP"
- każdy egzemplarz ma unikalny numer seryjny
- szkielet z nowoczesnego materiału ABS
- metalowy zamek
- kod producenta: 5.8093

W zestawie znajduje się:

- zestaw tarcz tekturowych
- 1 nabój CO2
- opakowanie stalowych kulek BB

dodatkowe informacje

Wiatrówka - Pistolet Smith&Wesson M&P (Military & Police) czarny kal. 4,5 mm

Wiatrówka Smith&Wesson M&P40 4,5 mm BB CO2 to przystępna cenowo replika pistoletu Smith Wesson M&P40. Z solidnym metalowym zamkiem i szkieletem z polimeru, odzwierciedla oryginalny design. Dzięki antypoślizgowemu teksturowaniu rękojeści, zapewnia pewny chwyt, a szyna akcesoryjna na szkielecie umożliwia montaż latarki lub laserowego celownika.

Pistolet ma ergonomiczną rękojeść i mechaniczne przyrządy celownicze z światłowodową szczerbinką oraz białą kropką na muszce, ułatwiające celowanie nawet przy słabym oświetleniu. Licencjonowane oznaczenia Smith&Wesson dodają autentyczności.

Napędzany 12 g kapsułą CO2, osiąga prędkość do 130 m/s na odległość około 20 m. Jedna kapsuła wystarcza na około 80 strzałów, w zależności od warunków atmosferycznych, tempa strzelania i konserwacji. Po 48 godzinach kapsułę CO2 należy usunąć. Montaż i wymiana są proste, wymagają jedynie odsunięcia okładzin chwytu, wsunięcia kapsuły do magazynka i dokręcenia śruby motylkowej.

Smith&Wesson M&P40 posiada metalowy magazynek na 19 kul BB's 4,46 mm, idealny do rekreacyjnego strzelania. Przycisk zatrzasku magazynka jest łatwo dostępny nawet dla osób o większych dłoniach, a podajnik magazynka umożliwia ładowanie grawitacyjne.

Wyróżniający się śrut BB'S nie ulega odkształceniom, co pozwala na bezpieczne ładowanie do magazynków o dużej pojemności. Mechanizm spustowy DAO zapewnia prostą i intuicyjną obsługę, idealną dla początkujących strzelców pneumatycznych.

Wiatrówkę można zabezpieczyć przed przypadkowym wystrzałem za pomocą zewnętrznego bezpiecznika, co jest przydatne podczas przenoszenia lub przechowywania.

podobne produkty