Karabinek maszynowy ASG H&K MP7 kal. 6 mm green gas

UMAREX-WALTHER

Karabinek maszynowy ASG H&K MP7 kal. 6 mm green gas

1 399,00 zł

Dane techniczne:

Producent : Umarex Niemcy
Oznaczenie prod. : MP7
System Hop UP : jest regulowany
Zasilanie : Green Gas
Kaliber : 6 mm
Zalecana waga kulek : 0.20, 0.23 grama
Pojemność magazynka : 40 sztuk
Długość całkowita rozłożonego : 580 mm
Długość całkowita złożonego: 420 mm
Wysokość całkowita z założonym magazynkiem : 300 mm
Energia kinetyczna: 1J
Materiał kolby : ABS
Konstrukcja szkieletu :  ABS
Waga : 1900 gram
Kolor : czarny
Kod producenta: 2.5970X

dodatkowe informacje

Karabinek maszynowy ASG H&K MP7 kal. 6 mm green gas

H&K MP7 A1 GBB 6 mm to gazowa replika pistoletu maszynowego używanego m.in. przez Navy Seals, wyposażona w system GBB, składany chwyt przedni, wysuwaną kolbę, przyrządy celownicze flip-up oraz magazynek mid-cap.

Body repliki, stopkę kolby i składany chwyt przedni wykonano z wytrzymałego polimeru o matowej, antypoślizgowej fakturze. Z metalu powstały: lufa, elementy systemu gazowego, urządzenie wylotowe, przyrządy celownicze, prowadnica kolby, spust oraz piny.

Zwarta konstrukcja i rozsuwana kolba zapewniają wysoką mobilność oraz łatwość operowania, dlatego replika świetnie sprawdzi się podczas działań CQB. Dzięki górnej szynie Picatinny użytkownik może zamocować celownik kolimatorowy. Łoże przystosowane jest do montażu szyn akcesoryjnych.

Obustronny bezpiecznik/ selektor ognia umiejscowiono nad chwytem pistoletowym, co umożliwia wygodną obsługę dla osób prawo i leworęcznych. Pistolet ma mechaniczne przyrządy celownicze flip-up, które stanowią dobry back-up dla kolimatora.

Replika ma licencjonowane oznaczenie producenta Heckler&Koch, element ten z pewnością ucieszy airsoftowców dbających o detale konstrukcyjne. H&K MP7 A1 ma zaczepy umożliwiające montaż zawieszenie taktycznego.

Pistolet zasilany jest za pomocą mieszanki green gas, która generuje prędkość początkową około 330 fps. Szczelny i niezawodny układ gazowy zapewnia bezawaryjne działanie oraz realistyczną pracę system Gas Blowback, który efektownie naśladuje mechanikę broni podczas strzału.

Wyraźny odrzut zamka podczas strzelania, odczuwany jako solidne „kopnięcie w ramię” jest znacznie mocniejszy od ebb (electric blowback) i z pewnością wywoła radość u każdego pasjonata airsoftu. Zbiornik na green gas znajduje się w wysuwanym magazynku.

H&K MP7 A1 ma regulowany system hop-up, który umożliwia dokładne ustawienie trajektorii kulki, zwiększają w ten sposób celność strzałów.

W zestawie znajduje się polimerowy magazynek mid-cap o pojemności 40 kulek. W odróżnieniu od hi-cap, magazynki o mniejszej pojemności nie wymagają „podkręcania” i nie hałasują podczas ruchu.

podobne produkty