Karabinek ASG H&K HK416 CQB kal. 6 mm elektryk

UMAREX-WALTHER

Karabinek ASG H&K HK416 CQB kal. 6 mm elektryk

549,00 zł

Dane techniczne:

Producent : Umarex Niemcy
Oznaczenie prod. : HK416
Zasilanie : akumulator 8,4 V 650 mAh
Kaliber : 6 mm
Pojemność magazynka typu hi cap : 300 sztuk
Długość całkowita rozłożonego : 790 mm
Długość całkowita złożonego: 730 mm
Wysokość całkowita z założonym magazynkiem : 260 mm
Energia kinetyczna: <0,5J
Materiał kolby : ABS
Konstrukcja szkieletu :  ABS
Waga bez akumulatora  1890 gram
Kolor : czarny
Kod producenta: 2.5947

W zestawie znajduje się:

- ładowarka do akumulatora
- akumulator
- magazynek hi-cap

dodatkowe informacje

Karabinek ASG H&K HK416 kal. 6 mm elektryk

ASG H&K HK416 CQB 6 mm to elektryczna replika asg karabinka szturmowego używanego obecnie przez większość jednostek specjalnych na całym świecie m.in. JWK oraz JW Grom.

Replikę wykonano w przeważającej części z lekkich i wytrzymałych polimerów. Z metalu są magazynek, przyrządy celownicze flip-up (składane), język spustowy oraz lufa. Karabinek ma napęd elektryczny (polimerowy gear-box), dzięki czemu karabinek może strzelać ogniem pojedynczych oraz ciągłym. Wystrzelone kulki osiągają prędkość około 240 fps a ich zasięg skuteczny wynosi około 20-25 m. W odróżnieniu od replik sprężynowych, karabinki zasilane elektrycznie nie wymagają przeładowania przed każdym strzałem, dlatego zapewniają dużo większą szybkostrzelność i dynamikę działania.

Nawiązując do broni palnej, replika H&K HK416 CQB 6 mm ma łoże R.I.S. oraz górną szyną Picatinny, które pozwalają na używania dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. chwytu wertykalnego, latarki lub kolimatora. Karabinek ma przyrządy celownicze typu flip-up (składane), które po zamocowaniu kolimatora mogą pełnić funkcję przyrządów zapasowych. Kolba o regulowanej długości zakończona jest antypoślizgową stopką, zapewniającą pewny punkt oparcia. Na kolbie oraz łożu znajduję się zaczepy pasa nośnego.

Replika zasilana jest chowanym w kolbie akumulatorem 8,4 V o pojemności 650 mAh. Pełne naładowanie akumulatora (8 godzin) pozwala na wystrzelenie 300-500 kulek, w zależności od trybu strzelania oraz temperatury otoczenia. W komplecie otrzymujemy magazynek typu hi-cap o pojemności aż 300 kulkę. Należy pamiętać, że magazynek ten wymaga ręcznego dosyłania kulek do podajnika. W tym celu, po oddaniu 20-30 strzałów, należy kilka razy przekręcić koło zębate znajdujące się w dniu magazynka.

podobne produkty