
Śrut JSB SCHAK kal. 4,50 mm płaski gładki
dodatkowe informacje
Śrut DIABOLO JSB SCHAK kal. 4,50 mm / 177 płaski gładki
Śrut cechuje się bardzo wysoką dokładnością wykonania.
Przeznaczony do strzelań sportowych do tarcz tekturowych.
Opakowanie: 500 sztuk
Waga śrutu: 0,52 grama / 8,44 grani
Producent: JSB Czechy
JSB – JOSEF SCHULZ BOHUMIN
Firma Josef Schulz Bohumin Match Diabolo została założona w roku 1991 przez byłego strzelca sportowego a obecnie trenera klubu strzeleckiego w Bohuminie (Czechy)– pana Jozefa Schulza. Wiele strzelców wywodzących się z tego klubu reprezentuje Czechy na arenie międzynarodowej w różnych konkurencjach strzeleckich.
Josef Schulz zaangażował się w rozwój i badania dotyczące produkcji śrutu do broni pneumatycznej najwyższej jakości wykorzystując swoje doświadczenia i umiejętności strzeleckie.
Obecnie firma zatrudnia 20 osób, z czego 5 osób zajmuje się produkcją a reszta czuwa nad wizualną kontrolą najwyższej jakości śrutu dokonując ręcznej selekcji.
Producent JSB znany jest z doskonałej jakości na całym świecie a przy użyciu jego śrutu strzelcy wielokrotnie uzyskiwali już medalowe miejsca podczas olimpiad i mistrzostw.
Wielu znanych producentów broni pneumatycznej z całego świata zamawia śrut ze swoim logiem właśnie w małej fabryce JSB w Bohuminie.
Najbardziej znanym śrutem w ofercie JSB jest grupa śrutów EXACT charakteryzujących się najwyższą możliwą precyzją i doskonałą jakością. Są to śruty ciężkie przeznaczone do strzelań na duże odległości. Każdy pojedynczy śrut jest indywidualnie sprawdzany i ręcznie sortowany.
podobne produkty


Produkt niedostępny
Kulki ASG Specna Arms Edge 0,4 grama 1000 sztuk

Produkt niedostępny
Latarka diodowa Fenix TK35 UE 2018

Produkt niedostępny
Strzelnica FT Field Target lew reaktywna

Produkt niedostępny
Petardy lontowe Grom 4 op. 10 sztuk

Produkt niedostępny
Rewolwer Pietta 1851 Colt Navy Yank Sheriff Yankee kal. 36

Produkt niedostępny
Rzymskie ognie Mozaika 25 strzałów TXC117
