Wiatrówka PCP Diana Stormrider black kal. 4,5 mm

DIANA

Wiatrówka PCP Diana Stormrider black kal. 4,5 mm

1 099,00 zł

Dane techniczne:

- karabinek PCP model Stormrider
- kaliber: 4,5 mm
- zasianie: kartusz na sprężone powietrze
- szyna montażowa 11 mm
- magazynek dziewięciostrzałowy lub wkładka jednostrzałowa
- waga: 2150 gram
- długość całkowita z tłumikiem: 1015 mm
- długość całkowita bez tłumika: 900 mm
- długość lufy: 470 mm
- lufa gwintowana
- przeładowanie za pomocą rygla odtylcowego
- prędkość początkowa: około 220 m/s (JSB Exact 0,547 grama) - z zamontowanym tłumikiem
- energia kinetyczna poniżej 17 Jouli

W zestawie znajduje się:

- szybkozłączka do ładowania
- tłumik
- opakowanie śrutu Diabolo
- zestaw tekturowych tarcz strzeleckich
- magazynek oraz wkładka jednostrzałowa (po 1 sztuce)

dodatkowe informacje

Wiatrówka PCP Diana Stormrider black kal. 4,5 mm

Diana PCP Stormrider 4,5 mm to bezkonkurencyjna w swojej klasie cenowej wiatrówka PCP o pięknym wykonaniu i wysokiej powtarzalności strzałów.

Diana PCP Stormrider to bezodrzutowy karabinek, który pozwala każdemu zapoczątkować przygodę ze światem profesjonalnego strzelectwa pneumatycznego.

Osada o pięknym wykończeniu, została wykonana z szorsktkiego w dotyku materiału syntetycznego.
Na chwycie pistoletowym oraz w przedniej części łoża naniesiono kratkowanie, które poprawia chwyt karabinka oraz nadaje mu eleganckiego charakteru.
Łoże o szerokości 38 mm, cechuje się bardzo smukłą i lekką linią ( ciężar całkowity 2150 gram), dzięki czemu mogą z niego wygodnie strzelać dzieci oraz panie.
Kolba Monte Carlo z wysoką baką policzkową umożliwia korzystanie z dowolnych celowników optycznych oraz zapewnia wygodny skład osobom prawo i leworęcznym. Na zakończeniu kolby znajduje się miękka gumowa stopka, powzwalającą na wygodne i stabilne oparcie karabinka o ramię.

Karabinek został wyposażony w gwintowaną lufę o długości aż 470 mm, co ma znaczący wpływ na celność i powtarzalność strzałów. Na zakończeniu lufy znajduje się tłumik dźwięku obniżający odgłos wystrzału oraz pełniący rolę bazę montażowej dla muszki.
Wiatrówka Diana PCP Stormrider jest wielostrzałowa dzięki zastosowaniu obrotowego, aluminiowego magazynka o pojemności 9 śrutów. Po wsunięciu magazynka do zamka, zostaje on zabezpieczony magnetycznie. Do przeładowania śrutu służy boczna dźwignia (podobnie jak w sztucerach). Repetowanie odbywa się płynnie i szybko, nie wymagając nawet odrywania oczu od celu. W zestawie oprócz 9 strzałowego magazynka, znajduje się również magnetyczna wkładka jednostrzałowa. Dzięki niej mamy pewność, że śrut zostanie prawidłowo wprowadzony do komory bez obaw o jego zniekształcenie lub zacięcie. Do strzelania zalecamy wyłącznie śrut diabolo półokrągły lub płaski.

Diana PCP Stormrider 4,5 mm jest zasilana sprężonym powietrzem magazynowanym w stalowym kartuszu o pojemności 100 cm3. Kartusz napełniony do maksymalnego ciśnienia 200 Bar, pozwala oddać około 100 strzałów o wyrównej prędkości początkowej 220 m/s. Zintegrowany manometr służy do odczytu ciśnienia w kartuszu, dzięki czemu wiemy jakim zapasem powietrza dysponujemy. Do przetaczania HP otrzymujemy szybkozłączkę z mocowaniem na wtyk.

Diana PCP Stormrider 4,5 mm wykorzystuje jednooporowy mechanizm spustowy. W efekcie spust karabinka jest miękki, doskonale wyczuwalny i przewidywalny, co znacząco wpływa na precyzję i powtarzalność strzałów. Za bezpieczeństwo odpowiedzialny jest bezpiecznik manualny, wygodnie ulokowany w obrębie kabłąka. Karabinek posiada mechaniczne przyrządy celownicze w postaci muszki oraz regulowanej w dwóch płaszczyznach szczerbinki. Szyna 11 mm umożliwia montaż wybranego celownika optycznego, w tym celu należy uprzednio zdemontować szczerbinkę.

Diana PCP Stormrider 4,5 mm to budżetowy karabinek PCP o wysokiej estetyce i jakości wykonania, zapewniający dużą precyzję, wydajność i powtarzalność strzałów.

podobne produkty