Paralizator elektryczny Piranha Punshock 2 MV

Paralizator elektryczny Piranha Punshock 2 MV

215,00 zł

Produkt 18+ Przy zakupie niezbędne będzie potwierdzenie pełnoletności.

Dane techniczne:

Napięcie 2 000 000 V
Natężenie poniżej 10 mA
Wymiary 108 x 80 x 28 mm
Waga bez opakowania: 69 gram
Zasilanie: wbudowany akumulator Li-Po ładowany za pomocą kabla USB
Kod produktu: PUSH

Produkt koncesjonowany.pdf

dodatkowe informacje

Paralizator elektryczny Piranha Punshock 2 MV

Piranha Pun Shock to niewielki paralizator z napięciem 2 000 000 V, który może być wykorzystany do zadawania ciosów.

Konstrukcja paralizatora ma wygląd przypominający pistolet bez lufy i zamka. Jest poręczny i łatwy do przenoszenia.

Paralizator posiada profilowany chwyt z antypoślizgową fakturą, powiększony kabłąk i metalowe kolce do wytwarzania łuku elektrycznego i zadawania ciosów.

Jest lekki, kompaktowy i można go przenosić na pasie, krawędzi kieszeni lub torbie dzięki bocznemu klipsowi.

Paralizator działa przez kontakt, rażąc napastnika prądem o napięciu 2 000 000 V. Impuls prądu ma średnią wartość poniżej 10 mA, dlatego nie wymaga zezwoleń lub rejestracji.

Paralizator powoduje bolesne skurcze mięśni, dezorientację i utratę równowagi u napastnika, porażając jego układ nerwowy.

Czas trwania efektów paralizatora, w zależności od odporności na ból i kondycji fizycznej napastnika, może wynosić od kilku do kilkunastu minut, dając czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się od zagrożenia.

Piranha Pistol Shock to urządzenie o podwójnym zastosowaniu. Po wyczerpaniu akumulatora, służy ono do zadawania bolesnych ciosów za pomocą ostro zakończonych metalowych kolec. W celu zasilania, używa wbudowanego akumulatora o pojemności 500 mAh, który można ładować za pomocą dostarczonego w zestawie kabla USB przez port micro-jack 2,5 mm.

Paralizator wyposażony jest w blokadę bezpieczeństwa, która skutecznie uniemożliwia przypadkowe użycie urządzenia. Zawleczka bezpieczeństwa jest wysuwana i powinna być założona na nadgarstek przed użyciem. Jeśli paralizator zostanie wyrwany z ręki, zawleczka odłączy się, wyłączając urządzenie i uniemożliwiając jego działanie przeciwko posiadaczowi.

Dodatkowo, paralizator posiada podwójny włącznik, który wymaga jednoczesnego naciśnięcia dwóch przycisków. Ten mechanizm aktywacji jest naturalny, gdyż w momencie kontaktu urządzenia z napastnikiem, paralizator automatycznie włącza się pod naciskiem dłoni. Działa to na korzyść skuteczności i ułatwia obronę w sytuacjach stresowych.

Paralizator jest również wyposażony w czerwoną diodę sygnalizującą jego włączenie. Dzięki prostemu interfejsowi obsługa urządzenia jest intuicyjna i łatwa nawet w sytuacjach wysokiego napięcia emocjonalnego.

Dodatkowo, paralizator może być przenoszony w nylonowym pokrowcu, który zamyka się na rzep, umożliwiając wygodne noszenie go na pasie.

podobne produkty