Wulkany

Wulkany

Wulkany lub fontanny to fajerwerki emitujące w sposób stały i ciągły wizualny efekt pirotechniczny. Możemy spotkać się także z nazewnictwem petarda wulkan lub wulkan pirotechnika.
Petardy wulkan jest to mieszanina pirotechniczna która podczas spalania wydziela serię iskier skierowanych w jednym lub wielu kierunkach (wulkany kaskadowe) analogią przypominająca tradycyjny wulkan.
Wielkość, długość oraz wysokość efektu zależą przede wszystkim od wielkości fontanny oraz czasu spalania mieszanki pirotechnicznej.
Oferowane przez nas wulkany to petarda wulkan ładunku wizualnego.
Każdy oferowany produkt posiada film prezentacyjny przedstawiający jego faktyczny efekt. Petardy wulkan mają różny efekt w zależności od modelu, i tak na przykład są wulkany spalające się jasnym ciepłym złotym  lub zimnym srebrnym światłem dostępne są także o świetle kolorowym. Oprócz efektu wizualnego dostępne są również efekty trzeszczenia podczas spalania oraz efekty migoczącego brokatu. Wszystkie fontanny pirotechniczne w przeciwieństwie do rakiet i wyrzutni są pirotechniką wizualną pozbawioną huków i wystrzałów.
W sprzedaży posiadamy tylko i wyłącznie produkty z certyfikatami bezpieczeństwa CE oraz instrukcją obsługi w języku polskim.