Spodnie taktyczne, potocznie nazywane bojówkami lub spodniami militarnymi niezbędnik w szafie miłośnika militarnego stylu wykonane z dobrych jakościowo materiałów, sprawdzą się zarówno podczas wypraw do lasu, w góry jak i na spotkanie z przyjaciółmi.

Spodnie taktyczne - właściwie dobrane zapewniają komfort użytkowania w każdych warunkach. Wygodne z dużą lub mniejszą ilością kieszeni w zależności od modelu. Spodnie taktyczne charakteryzują się dobrym krojem, wysoką wytrzymałością i przepuszczalnością materiałów.

Spośród wielu firm zajmujących się produkcją odzieży outdoorowej zwróćmy uwagę na propozycje dwóch firm cieszących się dużą popularnością w swojej branży: Pentagon i Helikon. W swojej ofercie mają szeroką gamę produktów od odzieży, poprzez nakrycia głowy, bieliznę termiczną, po torby, plecaki.

Spodnie Pentagon charakteryzują się dokładnością wykonania, wysoką jakością materiałów oraz wygodą w użytkowaniu. Spodnie Pentagon to szeroki wybór modeli od bardzo popularnego BDU, poprzez Vorras, Rouge i inne.

Spodnie Helikon to propozycja polskiej firmy specjalizującej się w produkcji odzieży outdoorowej. Bardzo popularne spodnie Helikon to model BDU, a także kultowy już SFU NEXT. Charakterystyczne dla tej firmy to dobrze skrojone spodnie, wytrzymały materiał o dobrej przepuszczalności zapewniający wygodę użytkowania.

Nie odnaleziono szukanych produktów.