Bluzy i polary

Bluzy i polary to bazowy element ubioru zabezpieczający użytkownika przed utratą ciepła. Szeroki wybór bluz i polarów w ofercie odzieży w stylu militarnym nie ułatwia wyboru. Duża ilość modeli o różnych krojach, materiałach z których zostały bluzy i polary uszyte poprzez kolory i kamuflaże zapewnia możliwość wybrania dla siebie odpowiedniego modelu.

Bluza taktyczna zazwyczaj stanowi element ubioru pod kamizelką taktyczną lub kuloodporną. Powinna zapewniać użytkownikowi komfort termiczny, być wygodna i zapewniać swobodę ruchów. Dobrej jakości bluza taktyczna jest wykonana z elastycznych wysokiej jakości materiałów zapewniających dobre odprowadzanie wilgoci z ciała użytkownika. Może posiadać system wkładek ochraniaczy.

Polary taktyczne podobnie jak bluzy taktyczne pełnią tą samą funkcję zapewniając większy komfort termiczny niż bluzy. Sprawdzają się zarówno na strzelnicy jak i podczas codziennego użytkowania. Polary taktyczne mogą stanowić warstwę ubrania pod kurtką, nie krępując przy tym ruchów.

Bluza army to propozycja dla miłośników militarnego stylu. Bluzy army są inspirowane odzieżą służb mundurowych. Stanowią uzupełnienie codziennego stylu, sprawdzają się w każdych warunkach zapewniając komfort użytkowania.