Kurtki sprzedawane w sklepach militarnych to głównie oferta skierowana do osób wymagających, które cenią wygodę, komfort w połączeniu z wysoką jakością i funkcjonalnością odzieży. Powstanie tego typu kurtek inspirowane jest odzieżą wojskową, militarną. Sprawdzają się podczas każdej aktywności sportowej jak i w codziennym użyciu.


Jedne z częściej poszukiwanych przez kupujących kurtek w stylu militarnym to kurtki Helikon. Stanowią one niezbędny element odzieży nie tylko w sezonie zimowym, ale także jesiennym czy wiosennym. Szeroka oferta kurtek Helikon obejmuje szereg modeli zróżnicowanych krojem, wykonanych z dobrych jakościowo i wytrzymałych materiałów, charakteryzujących się różnym stopniem wodoodporności.

Popularna kurtka gunfighter to jeden z modeli kurtek proponowanych przez firmę Helikon. Kurtka gunfighter wykonana jest z 3 warstwowego materiału niekrępującego ruchów o dużej elastyczności Shark Skin. Kurtki gunfighter charakteryzują się dobrą izolacją przed wiatrem i chłodem.


Kurtka taktyczna jest ofertą skierowaną do osób pracujących w służbach mundurowych, ochronie, wojsku, ale także dla osób hobbistycznie zajmujących się strzelectwem i miłośników survivalu oraz outdooru. Kurtka taktyczna to przede wszystkim kurtka wytrzymała, która sprawdzi się w wielu sytuacjach, także tych codziennych. Kurtka taktyczna powinna posiadać możliwość podpięcia paneli z różnym akcesoriami potrzebnymi jej użytkownikowi, lub posiadać takie panele ukryte.

Nie odnaleziono szukanych produktów.