Koszule T-Shirt

Koszule T-Shirt z krótkim rękawem niezastąpiony element odzieży podczas ciepłej wiosny czy upalnego lata. Wykonane z materiałów tzw oddychających dobrze odprowadzają wilgoć na zewnątrz minimalizując warstwę potu na skórze. Koszule T- Shirt to klasyczne koszulki polo czy typowe t shirty. Dostępne w wielu kolorach, kamuflażach, klasycznych krojach.


Koszulki Helikon to produkt polskiej firmy szeroko znanej miłośnikom odzieży survivalowej czy outdoorowej. Klasyczny T-shirt Helikon uszyty jest z materiału bawełnianego o wysokiej gramaturze, co sprawia że koszulki Helikon są lekkie i przewiewne. T-shirty Helikon dostępne są w wielu kolorach i kamuflażach, od klasycznej czerni po polski woodland.
Koszule T-shirt to także koszulki polo, będące uzupełnieniem odzieży nie tylko służb mundurowych. Pasują zarówno do bardziej eleganckich spodni jak i ulubionych bojówek.


Poszukiwana często przez miłośników odzieży militarnej koszulka taktyczna powinna cechować się wytrzymałością materiału, dobrą przepuszczalnością powietrza i przede wszystkim wygodą w użytkowaniu. Noszona także pod kamizelki taktyczne musi być komfortowa w użytkowaniu. W zależności od modelu koszulka taktyczna może być wyposażona w kieszonki, rzepy do doczepiania np naszywek.