Wyrzutnie złożone - compound cakes

Wyrzutnie złożone - compound cakes

Wyrzutnie pirotechniczne złożone nazywane także compound cakes to najbardziej widowiskowa część kategorii fajerwerków.
W tej kategorii znajdują się wyrzutnie złożone z jednej lub więcej pojedynczych modułów.
Oznacza to że w jednym zestawie złożone są dwie i więcej wyrzutni. Zwiększono tym samym czas trwania pokazu jak i ilość możliwych kombinacji efektów.
Fajerwerki compound cakes stanowią serie połączonych ze sobą rurek gdzie każda posiada ładunek miotający z różnorakim efektem pirotechnicznym w jednym module a każdy z modułów połączony jest lontem z kolejnym.
Po zakończeniu prezentacji pojedynczego modułu natychmiast zostaje zainicjowany kolejny.

Każda wyrzutnia fajerwerków compound wykonana jest w taki sposób aby za jednym odpaleniem uzyskać zmaksymalizowany efekt określonego w czasie pokazu.

Wyrzutnie fajerwerek złożonych są bardzo popularne nie tylko w czasie zabaw sylwestrowych i noworocznych, ale także stanowią piękną oprawę imprez weselnych, urodzin, imienin czy innych uroczystości rodzinnych.
Dedykowane dla widzów ceniących długość i jakość pokazu przy jednoczesnej minimalizacji pracy potrzebnej do ich odpalenia - wystarczy odpalić jeden lont w zestawie.
Fajerwerki wyrzutnie oferowane przez nas posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE oraz instrukcję obsługi w języku polskim.