Wiatrówka pistolet Beretta 92 FS Nikiel kal. 4,5 mm

UMAREX

Wiatrówka pistolet Beretta 92 FS Nikiel kal. 4,5 mm

1 109,00 zł

Dane techniczne:

- lufa gwintowana
- prędkość początkowa: ok. 120 m/s
- długość całkowita: 210 mm
- długość lufy: 114 mm
- waga: 1290 gram
- magazynek: 8 strzałowy
- kaliber: 4,5 mm
- całkowicie metalowa konstrukcja
- kapsuła CO2 w rękojeści
- kod producenta: 419.00.02

W zestawie znajduje się:

- polimerowa walizka
- 2 magazynki 8 strzałowe
- 1 nabój CO2
- zestaw tekturowych tarcz strzeleckich 20 sztuk
- opakowanie śrutu Diabolo 100 sztuk

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet Beretta 92 FS Nikiel kal. 4,5 mm

Beretta M92 FS nickel 4,5 mm Diabolo CO2 to efektowna wiatrówka o metalowej konstrukcji, wyposażona w gwintowaną lufę, mechanizm spustowy SA/DA, obustronny bezpiecznik oraz teksturowane okładziny.

Wiatrówka poza polimerowymi okładzinami rękojeści została wykonana w całości z metalu, dzięki czemu otrzymujemy solidny, dobrze leżący w dłoni pistolet pneumatyczny.

Wysoką jakość podkreśla frezowany zamek oraz doskonałe spasowanie i odwzorowanie wszystkich detali, wiernie przeniesionych z kultowej Beretty M92. Dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy umożliwia wygodną obsługę strzelcom prawo i leworęcznym.

Na muszce i szczerbinie naniesiono białe kropki, ułatwiające szybkie zgrywanie przyrządów na celu. To proste rozwiązania jest bardzo przydatne w momencie, kiedy strzelamy przy słabszym lub szczątkowym świetle.

Wiatrówka ma polimerowe okładziny rękojeści o identycznym teksturowaniu, jakie stosowane jest w broni palnej. Realizm konstrukcji dodatkowo podnoszą licencjonowane oznaczenia producenta oraz logotypy Beretta wkomponowane w chwyt.

W wiatrówce zastosowano gwintowaną lufę, dzięki czemu do strzelania możemy wykorzystywać standardowy śrut diabolo, który cechuje się wysoką prędkością początkową oraz znakomitą precyzją.

Beretta M92 FS zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści, po uprzednim zdjęciu drewnianej okładziny. Montaż i wymiana kapsuły są bardzo proste i wymagają jednie umieszczenia naboju w chwycie oraz dokręcenia śruby.

Prędkość początkowa wystrzelonego śrutu wynosi ok. 130 m/s co przekłada się na celny zasięg w granicach 30 m. Jedna kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów z wyrównaną prędkością.

Mechanizm spustowy pracuje w trybach SA/DA, co oznacza, że kurek zbijający iglicę zaworu, jest napinany przez naciśnięcie języka spustowego lub poprzez odciągnięcie kurka.

Takie rozwiązanie pozwala na oddawanie bardziej precyzyjnych strzałów (po ręcznym odciągnięciu kurka) lub strzelanie dynamiczne (z wykorzystaniem samonapinacza.

Warto podkreślić, że trening z wykorzystaniem pistoletu pneumatycznego, to najlepsze i najtańsze rozwiązania dla wszystkich osób, które planują ubiegać się o pozwolenie na broń.

podobne produkty