Wiatrówka pistolet US Combat 1911 blow back

WINGUN

Wiatrówka pistolet US Combat 1911 blow back

490,00 zł

Dane techniczne:

- producent: Wingun
- zasilanie: kapsuła CO2 12 gram
- materiał: metal + abs
- pojemność magazynka: 17 kulki BB 4,46 mm
- długość całkowita: 220 mm
- długość lufy: 120 mm
- waga: 875 gram
- prędkość początkowa: około 130 m/s

W zestawie znajduje się:

- zestaw 20 tarcz tekturowych
- 1 nabój CO2
- opakowanie stalowych kulek BB

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet US Combat 1911 blow back

U.S. Combat 1911 CBB to pistolet wiatrówkowy gazowy, który został stworzony na podstawie wojskowej wersji Colta 1911.

Ten pistolet strzela śrutem kulistym typu BB o kalibrze 4,5 mm, a do napędu używa nabojów CO2 o wadze 12 gramów. Nabój umieszczany jest w metalowym magazynku, który pomieści 17 kul.

Działanie pistoletu opiera się na systemie SA (Single Action), podobnie jak w przypadku modelu na ostrą amunicję. Na korpusie pistoletu widnieją oznaczenia modelu wraz z nazwą i kalibrem.

Mechanizm spustowy pistoletu jest wyposażony w skrzydełkową blokadę spustu, która uniemożliwia ściągnięcie spustu bez wcześniejszego dociśnięcia bezpiecznika chwytowego. Aby móc oddać strzał, należy prawidłowo ułożyć pistolet w dłoni.

Pistolet wyposażony jest w system odrzutu zamka (Blow back), który napina kurek. Podczas ruchu powrotnego zamka do przodu, śrut zostaje wprowadzony do lufy, a następnie wystrzelony z prędkością 130 m/s po ściągnięciu języka spustowego. Jeśli w magazynku brakuje kul, zamek pozostanie w tylnym położeniu, a jego zwolnienie jest możliwe tylko poprzez ściągnięcie dźwigni zrzutu zamka.

Aby zapewnić pewny chwyt i większą kontrolę podczas użytkowania, na chwycie pistoletu zastosowano antypoślizgową fakturę w miejscach styku z dłońmi. Dzięki temu pistolet użytkownik zyska większą precyzję i kontrolę.

Wiatrówka wyposażona jest w stałą muszkę i szczerbinkę, które ułatwiają celowanie i zapewniają dokładność strzału.

Cała konstrukcja została wykonana bardzo solidnie i estetycznie, a trwałe, czarne pokrycie zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale również elegancki wygląd.

podobne produkty