Wiatrówka pistolet Colt Defender kal.4,5mm

UMAREX

Wiatrówka pistolet Colt Defender kal.4,5mm

390,00 zł

Dane techniczne:

kapsuła CO2 wbudowana w szkielet
ruchomy, metalowy zamek
bezpiecznik manualny
szyna akcesoryjna 22 mm pod lufą
prędkość początkowa: 134 m/s
pojemność magazynka: 16 szt.
kaliber: 4.46 mm (.177)
typ śrutu: kulka stalowa BB
zasilanie: kapsuła CO2 w rękojeści 12 g
waga: 724 g
długość całkowita: 177 mm
długość lufy: 108 mm
producent: Umarex Walther
kod producenta: 5.8310

W zestawie znajduje się:

- zestaw tarcz tekturowych
- 1 nabój CO2
- opakowanie stalowych kulek BB

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet Colt Defender kal. 4,5 mm

Colt Defender 4,5 mm BB CO2 to kompaktowy pistolet wiatrówkowy o metalowej konstrukcji, wyposażony w regulowaną szczerbinę, zintegrowany magazynek, system szybkiej wymiany kapsuły oraz szynę Picatinny do montażu dodatkowych akcesoriów.

Colt Defender 4,5 mm BB CO2 to poręczna wiatrówka zasilana kapsułą CO2 12 g, która wyróżnia się precyzyjnym wykończeniem oraz dużą dbałością o detale. Pistolet wykonano w całości z metalu (poza okładzinami rękojeści), co wpływa na jego ciężar wynoszący 724 g.

Taka budowa powoduje, że mamy nieodparte wrażenie obcowania z prawdziwą bronią, co z pewnością zainteresuje wszystkich pasjonatów strzelectwa i militariów.

Wiatrówka ma zewnętrzny bezpiecznik umieszczony po prawej stronie szkieletu. Celowanie odbywa się przy użyciu mechanicznych przyrządów celowniczych tj. stałej muszki z białym oznaczeniem oraz regulowanej szczerbinki.

W Colt Defender 4,5 mm BB CO2 zastosowano krótką szynę Picatinny pozwalającą na montaż dodatkowych akcesoriów strzeleckich.

Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, która nadaje wystrzelonym śrutom prędkość około 134 m/s i umożliwia oddanie do 60 równych wystrzałów. Nabój CO2 montowany jest w rękojeści pistoletu, po uprzedniu odsunięciu okładzin.

Proces ten odbywa się automatycznie po nacisnięciu przycisku, służącym w oryginale do zwalniania magazynka. Instalacja/ wymiana kapsuły są bardzo proste i zajmują zaledwie kilka sekund, bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi.

Wiatrówka ma zintegrowany w chwycie magazynek o pojemności 16 śrutów. Blokowany podajnik magazynka pozwala na wygodne ładownie śrutu metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika.

Wiatrówka strzela stalowym śrutem BB's 4,46 mm, który przeznaczony jest do rekreacyjnego strzelania do celów reaktywnych, puszek, butelek itp.

W odróżnieniu od śrutu ołowianego, BB'S nawet pod wpływem nacisku nie ulega odkształceniom, dlatego mogą być bezpiecznie ładowany do magazynków o dużej pojemności. Wiatrówki strzelające śrutem okrągłym, mają gładkie lufy, dlatego najlepiej sprawdzają się podczas strzelania na niewielkim dystansie.

Mechanizm spustowy DAO (double action only) pozwala na strzelanie wyłącznie z wykorzystaniem mechanizmu samonapinania.

Solidna metalowa konstrukcja, realistyczne odwzorowanie detali oraz wysoka wydajność i powtarzalność strzałów powodują, że Colt Defender 4,5 mm BB CO2 to doskonały wybór dla osób szukających niewielkiej wiatrówki do strzelania rekreacyjnego.

podobne produkty